PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 316
ocen
5,1 10 1 11316
5,1 10
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

Ponieważ generalnie byłem w dobrym nastroju i ogólnie życzliwy, po pół godzinie dołożyłem im jeszcze kwadrans dogrywki. Niestety, w całym tym czasie nie uśmiechnąłem się ani razu, ani też nie dopadła mnie żadna "refleksja o życiu", ani w ogóle nic. Zauważyłem jedynie pogłębiającą się senność. Zdilitowałem zatem gostków i włączyłem nieśmiertelnego Monty Pythona. Wam radzę zrobić to samo od razu.

Po pół godzinie? Może najpierw wypadałoby nauczyć się posługiwać ojczystym językiem, a później zgrywać inteligenta? Ja na Twoim miejscu zdilitowałbym sobie głowe, bo kogo obchodzi czy generalnie byłeś w dobrym, czy generalnie byłeś w złym nastroju? Proponuje generalnie pozostać przy Monty Phytonie, którego pewnie oglądałeś tyle razy, że generalnie wiesz już kiedy trzeba się śmiać. Film Hi Way nie zrobił furory, ale to nie oznacza, że jest zły. W przypadku kabaretu Mumio fabuła jest sprawą drugorzędną, ponieważ śmiech potrafią wywołać najprostrzym gestem, spojrzeniem... Czymkolwiek! Moim zdaniem w filmie brakuje Jadzi w roli pierwszoplanowej. To tyle, buziaczki!

użytkownik usunięty
kaczy_84

Pewnie jeszcze gdzieś źle postrawiłem przecinek i dlatego nie mam racji, z czego zapewne z kolei wynika, że Hi Way jest świetnym filmem. Prawdziwemu inteligentowi zwracam uwagę, że dyskutujemy o konkretnym filmie, a nie o kabarecie Mumio jako takim. Mnie "gesty" i "spojrzenia" w tym filmie nie bawiły, ale może czegoś nie dostrzegłem. Prosiłnym więc o jakieś namiary (namiary? oj, znów ten prostacki język), np. "w 11 minucie zwróć uwagę na minę X-a". Nie czepiam się braku fabuły, bo od razu widać, że to zlepek skeczy (o Jezu, a może skeczów?) i stąd to skojarzenie z Monty Pythonem. Tyle że w przypadku Hi Way całkowicie brak tempa, wszystko porozciągane i polepione "wypełniaczami" w rodzaju "jadą i jadą" (albo ktoś "idzie i idzie"). Gdyby takie skecze, jak "Mechanik Rowerowy" albo "Martwa papuga" trwały kwadrans, też pewnie nie byłyby śmieszne. Nawet Cleese "idący i idący" z papugą do sklepu przez 10 minut nie dałby razy...

Pozdrowienia dla prawdziwej inteligencji, która "Python" pisze "Phyton" (też umiem się czepiać kompletnie bez związku z tematem...)

ocenił(a) film na 9

Bo to film dla ludzi z wysublimowanym poczuciem humoru, a nie dla ludzi z problemami emocjonalnymi, których świadectwo daje się na wszelakich forach: http://www.sfinia.fora.pl/kawiarnia,17/vigilate-odchodzi,2995.html.

Rada na przyszłość - nie oglądaj takich filmów =)

A, i zacznij się leczyć, bo na innych forach, też Cie mają dość =/

użytkownik usunięty
lutnik

I tu cię twoje gorące uczucie za mną przygnało? No nie mogę... Prawdziwy psychofan! LOL!

A zobaczcie, ile tutaj nasmarował:

http://www.filmweb.pl/film/Uprowadzenie+Agaty-1993-1137/discussion/Kto+zmusi%C5% 82+Piwowskiego+do+zrobienia+tego+gniota,578822

ocenił(a) film na 9

;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones