PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 316
ocen
5,1 10 1 11316
5,1 10
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

Film wart obejrzenia

ocenił(a) film na 8

Film ciekawy, od nazwy i od głównych bohaterów. Bardzo nagłaśniany z wielką reklamą film, spotkał się z częstą krytyką, jednak miał w sobie "to coś" co przyciągnęło do kin ponad 200 tysięcy osób.

Kabaret Mumio to jeden z najlepszych i najśmieszniejszych kabaretów w Polsce, dlatego tak bardzo spodziewano się super komedii. Była to owszem komedia, ale czy "super"? Do końca przekonany nie jestem. Film momętami śmieszny, czasem naprawde warto było klaskać. Jednak film ten nic nowego nie wnosi, niczego nas nie naucza ani o niczym nie mówi. Pomysł dobry, jednak tak rozwinięty, że 85 minut to za mało, zwłaszcza, że końcówka była nie na temat. Ba, nie była dobrze dobrana żeby nie powiedzieć beznadziejna. Ostatnia scena to nonsens. Jednak film wart jest obejrzenia, a hasło "Film który trzeba obejrzeć od 2 do 3 razy" przemawia, i dlatego postanawiam obejrzeć go poraz kolejny. W skali szkolnej daje śmiało 4, no może za dobrą grę aktorską w debiucie, 4+.

ocenił(a) film na 10
zimi_2

A czy może widziałeś scenę po napisach końcowych?

ocenił(a) film na 8
Shiloh

widziałem, tą gdy jadą samochodem, mi chodziło jednak o tą ostatnią przed napisami. Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones