PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 316
ocen
5,1 10 1 11316
5,1 10
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

Głupi, nielogiczny, bezsensowna fabuła, brak zdrowego humoru, itd.

Zgadzam się w stu procentach, aczkolwiek dla mnie 9/10. Znam tylko dwie osoby którym się
podobał i w zupełności zgadzam się że dla wszystkich to tylko zwyczajny gniot.
Jednak dla mnie i tych nielicznych wpasował się idealnie w ramy bezsensu i poronionej
rzeczywistości, zapewniając salwy śmiechu a nawet ból mięśni brzucha :) Nie umiem w
żaden logiczny sposób wyjaśnić dlaczego jest świetny, po prostu każdy z nas ma inny
humor. Choćby dlatego mamy tyle różnych komików, kabaretów, komedii.. Nie jest to powód
by obrażać osoby o innym zdaniu. Są gusta i guściki ;)

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
NieomylnieJa

dokladnie ;d trudno o bardziej poroniony humor jak ten, ktory przedstawia mumio. ale jest to jak dla mnie jedyny kabaret na polskiej scenie, ktory przedstawia cos zupelnie nowego i wyjatkowego ;)

ocenił(a) film na 8
de_niro_fan_500

Zgadzam się z przedmówcami. A za najlepszy motyw w filmie uważam scenę z Jedzerem (10/10)

ocenił(a) film na 9
qqryq1970

JEDZER GÓRĄ! Powinien być taki zawód :D

ocenił(a) film na 9
NieomylnieJa

i ja sie zgadzam! dla mnie film rewelacyjny choc musze sie przyznac, ze najbardziej spodobal mi sie ogladajac go po raz trzeci. 9/10 poniewaz uwazam ze niektore sceny (jak np ta z nagrywaniem filmu w domu andrzeja) nadto przedluzone.

piotr_bogdan

Miło widzieć że znalazło się kilku, którym film pasował :)

ocenił(a) film na 8
NieomylnieJa

Dla mnie 9/10. Najlepsze sceny z dziadkami tłumaczącym drogę i kawalerowie opowiadający dowcip :)

ocenił(a) film na 1
tomasaddam

to w tym filmie sa smieszne momenty?

Lipiniorz25

Spieprzaj z tego tematu nudziarzu ;) Niech wypowiedzą się wreszcie Ci co polubili ten film. Dla reszty jest masa innych tematów do spamu ;)

ocenił(a) film na 9
NieomylnieJa

Również zgadzam się z autorem tematu. :D Nie każdy ma abstrakcyjne poczucie humoru, więc nie każdemu się ten film spodoba. Ja, gdy byłam na tym w kinie, robiłam wielkie "Eeeee...?", gdy reszta sali śmiała się z dowcipu na ekranie. Po jakimś czasie obejrzałam ten film ponownie i wtedy dotarło do mnie wszystko i nie mogłam opanować śmiechu. :)
A za najśmieszniejsze sceny w filmie uważam:
1. tekst: słońce - laser
2. scena z korkociągiem i tekst: "Heh, taki żart." xD
3. końcówka - latający płot mnie zabił :D
A propos - film leci za 10 minut na TVP2, więc oglądam. ;)

ocenił(a) film na 2
m4d214

straszna słabizna 2/10

ocenił(a) film na 7
fellini1990

zapomnialas dopisac: moim zdaniem ; )

ocenił(a) film na 2
de_niro_fan_500

nie zapomniałaś tylko zapomniałeś.

ocenił(a) film na 8
NieomylnieJa

Fantastyczny! Uwielbiam tekst: "A to jest taki nasz Andrzejek". Uwielbiam to poczucie humoru!

ferka

Jedzer mnie zabił :D. Mimo wszystko i tak uważam ten film tylko za stratę czasu.

ocenił(a) film na 8
Sancerree

Dziś obejrzałem po raz pierwszy ten film i strasznie żałuję, że nie obejrzałem go wcześniej bo ma już 5 lat. Poczucie humoru jest genialne! Film fantastyczny! Scena z Jedzerem mnie zabiła, ogólnie pomysł na film ekstra. Szkoda tylko, że jest tak wiele osób, którym nie przypadł ten film do gustu, co obrazuje ocena na filmweb. Jak zwykle abstrakcyjny humor nie został doceniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones