PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 316
ocen
5,1 10 1 11316
5,1 10
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

Komedia absurdu??? Niech mi ktoś wytłumaczy, albo mnie przekona:):p

ocenił(a) film na 7
kinga709

Wytłumaczyć absurd?

ocenił(a) film na 1
de_niro_fan_500

Bardzo proszę:)

ocenił(a) film na 7
kinga709

Jakby się to dało wytłumaczyć nie byłoby to tak cenne dla kabareciarzy ;)

ocenił(a) film na 8
kinga709

Jacek Borusiński z Dariuszem Basińskim są MISTRZAMI absurdu, komedii/ kabaretu absurdalnego i nie mają w Polsce konkurencji, tutaj nie chodzi o rozumienie, po prostu albo Ci się to podoba albo nie. De gustibus non disputandum est ;)

ocenił(a) film na 1
PawelJaworzno

Widocznie do mnie nie trafił, szczególnie o tak późnej porze:) Ale nie będę omijała szerokim łukiem tego filmu, gdy sam mi się nawinie w TV spróbuję przebrnąć jeszcze raz. Jak wrażenie będzie takie samo-dam sobie spokój:)

ocenił(a) film na 10
kinga709

Ten film trzeba zobaczyć przynajmniej dwa razy żeby go docenić. Chyba że ktoś woli humor innego rodzaju - np. jak bohater się potyka i wpada na tort weselny...

ocenił(a) film na 1
dominik4u

Nie śmieszy mnie wpadanie w tort, ani nadepnięcie na grabie i tym podobne. Może uda mi się obejrzeć ten film o jakiejś normalnej porze i wtedy być może ocena będzie inna:)

ocenił(a) film na 8
kinga709

Samo stwierdzenie podróży jako takiej w tym filmie jest umowne osobiście zaliczam go jako do takiej klasyki jak Święty Grall . Co do przekonania ciebie do niego uważam że jeżeli po drugim czy trzecim obejrzeniu nie rozśmieszy cie dawka Absurdu i Abstrakcji zawarta w tym obrazie nie świadczy o twoim braku poczucia humoru tylko o braku poczucia humoru tego typu :D. O Andrzej biegnie:P.

ocenił(a) film na 1
Morburg

Ulżyło mi, bo już się bałam, że jestem drętwa:):p Żartuję:):) Kiedyś obejrzę ponownie z czystej ciekawości co do mojego odbioru o normalnej porze dnia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones