PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 316
ocen
5,1 10 1 11316
5,1 10
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

...co nie znaczy, że nędzny. Film mi się spodobał, mimo, że momentami był faktycznie nudnawy. Inne sytuacje po prostu mnie bardzo śmieszyły (np. sceny w domu bogacza - to było świente :D ).
Chętnie obejrzę jeszcze raz :)

Polecam tylko i wyłącznie ludziom lubiącym specyficzny a zarazem inteligenty humor.

Jest tylko jedna rzecz która mnie bardzo dziwi. "Mumio" ukazywało swoje skecze w reklamach Plusa. Pamiętam jak wszyscy się śmiali z "Kopytka" - jednej z reklam.
Dziwne jest, że śmieszy ich "Kopytko" ale "Hi Way" uważają za totalne dno. Dla mnie jest to zupełnie niezrozumiałe skoro to ten sam rodzaj humoru, tyle, że "Hi Way" to zlepek wielu skeczy.

Pozdrawiam

Cake

No nie wiem, reklamę da się obejrzeć, bo jest krótka, ale film, trwający 1,5h to zupełnie inna bajka. Kopytko jest raczej takim "singlem" Mumio, "Hi way" to cały album.

kori_ryba

Bardzo specyficzny film.Bo w końcu trafia do b.niewielkiej liczby widzów.

ocenił(a) film na 9
kori_ryba

Dokładnie, genialny film dla ludzi o niebanalnym poczuciu humoru. Znacie może jeszcze jakieś filmy w tym stylu ?

Cake

a mi sie podobał. i wlasnie czegos takiego po pelnometrazowym wymiarze krotkich skeczow sie spodziewalam.
totalna abstrakcja, nic dodac, nic ujac.

Cake

dla mnie film był dobry ale wtedy nie znałem twórczości mumio. Miejscami były dłużyzny, może nie wiedzieli jak z nich zrezygnować. Poza tym to ich pierwszy poważniejszy film! Gdyby mieli audience testing :) pewnie byłby krótszy i mniej śmieszny. Jestem wyrozumiały a po zapoznaniu się z twórczośćią mumio uważam że film jeszcze bardziej bawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones