PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 315
ocen
5,1 10 1 11315
5,3 9
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

Wieczór, środek tygodnia... kumple, piwko i dvd. Zwykle spotykamy się w tak zacnym gronie gdy leci jakiś mecz piłki nożnej, ale tym razem było bardziej spontanicznie. Postanowiliśmy obejżeć jakiś film. Jako ludzie dojżali w pewnym wieku filmy z gatunku xxx postanowiliśmy sobie darować. Na nasze nieszczęście w pierwszej kolejności wyłoniła się płyta z filmem Hi Way...Wychodząc z założenia, że wszyscy uwielbiamy polskie komedie z zapałem wzieliśmy się za oglądanie...
Nie daliśmy rady obejżeć nawet do połowy. Ja rozumiem Ci 2 panowie mają o niebo lepsze reklamy niż Perwol ale Hi Way to katastrofa. Jakie poczucie humoru trzeba mieć, żeby ten film wydał się śmieszny...???

ocenił(a) film na 1
winozaur

Popieram, popieram. Ale przynajmniej warto było zobaczyć, jak wygląda najgorszy film, jaki kiedykolwiek nakręcono, bo tym filmem jest "Hi Way".

adam05

Dokładnie! Najnudniejszy film świata. Jakieś żałosne, niby-improwizowane scenki bez pointy, bez sensu i bez celu. Lubię absurdalny humor, ale tutaj nie dopatrzyłam się ani humoru, ani absurdu, ani przesłania. Niczego. To jest to prostu 100% niczego w nicości. Żenada.

Poison_ivy_2

Nie macie racji, bo są ludzie, którzy lubią taki nietypowy humor.Mnie rozwalają teksty typu:
"wyobraź sobie..soczewa do mnie dzwonił [...] hah no ten sam...ale wiesz tak, niewyraźnie mówił, wiesz, kurcze, mamrotał...mówię a odłożę słuchawkę..wiesz pierdolę to"
Humor pozornie niewidoczny, z byle spraw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones