PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 316
ocen
5,1 10 1 11316
5,1 10
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

Widzisz a nie grzmisz!

ocenił(a) film na 1

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale jeśli kogoś śmieszy ten film to zostaje już chyba tylko lobotomia...

ocenił(a) film na 9
Sekaty

Mnie śmieszy i wcale nie widze dla siebie potrzeby takiego zabiegu

ocenił(a) film na 9
Tajler

To jest humor którego niektórzy niestety nie pojmują. Ale tu nie tylko o humor chodzi. Parodia aż kipi z tego filmu. Naśmiewanie się ze stereotypów, trendów społecznych itp. Oczywiście że film ma przestoje. Kilka niepotrzebnych scen, ale rekompensuje to tekstami: kawał o taternikach albo bajka na dobranoc. Mnie taki humor absurdalny, pastiżowy, gombrowiczowski poniekąd bardzo odpowiada.

ocenił(a) film na 4
Tajler

Nie porównuj humoru Gombrowicza do tego film, co prawda skecze kabaretu są dobre nie które bardzo dobre, ale ten film jest nie najlepszy łagodnie mówiąc. Sami autorzy mówili, żeby nie porównywać filmu do ich skeczy.

ocenił(a) film na 9
probalistic

Owszem jeżeli by brać pod uwagę tylko kryteria ściśle związane z kinematografią to film nie okazuje się niczym niezwykłym ale jak już mówiłem nie traktuje tego tylko w kategoriach filmu. I nie porównałem humoru Gombrowicza do Hi way tylko napisałem że ten humor jest poniekąd w filmie obecny. Humor absurdalny, nieobliczalny i dla większości niezrozumiały. Nie porównuje filmu do skeczy z jednej przyczyny że nie widziałem ich wiele (nie licząc reklam plusa) i nie byłe fanem Mumio kiedy oglądałem ten film poraz pierwszy.

ocenił(a) film na 10
Sekaty

Chłopie, przecież to było o niebo lepsze od tych wszystkich głupawym komedii w stylu "Poranek kojota" itp.

Nasuwa się jedno - polacy to banda idiotów dla których nie warto robić filmów. Jak można było niedocenić Hi-Way? Film miał oczywiście minusy i nie uważam go za wybitny, ale wg mnie był zły. TO był dobry film z absurdalnym humorem.


Atom, Cesarz Świata.

ocenił(a) film na 10
Wujek_Atom

Tyler D - zgadzam się z Tobą w 100% :D



Atom, Cesarz Świata

ocenił(a) film na 10
Wujek_Atom

Tfu, dwa posty wyżej miało być:
"Film NIE był zły..." :)

ocenił(a) film na 8
Sekaty

Chłopie idź sobie pooglądaj Operację Koza czy co tam jeszcze, za prostyś na takie kino

klaustrofobiusz

humor w stylu Rolanda Topora, tylko mniej makabryczny, ale rownie zaskakujacy, nieobliczalny i absurdalny. Bylem pod wrazeniem. Facet ma talent, z tym ze, nigdy nie bedzie uwielbiany, bo 3/4 ludzi nie zrozumie jego filmu, ale wsrod garstki, zapewne bedzie robil furore, po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones