PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 316
ocen
5,1 10 1 11316
5,1 10
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

smiejcie sie dalej ze swojego beznadziejnego kabaretu jakim jest amm . liche malo smieszne skecze jeszcze jakby tamten nie umial tych swoich min i poz to beznadzieja do entej

SBMFS

hmm tylko w tym filmie nie ma kabaretu ani mru mru :o

ocenił(a) film na 8
SBMFS

ogólnie to fakt, amm to od 2 lat wtórny kabaret

SBMFS

słuchaj, spójrz na plakat hi way i przeczytaj napis na samej górze. oni mają specyficzne poczucie humoru

użytkownik usunięty
Belletti

specyficzne czyli takie z ktorego sie nikt nie smieje, nie liczac paru pederastow i innych ułomkow

SBMFS

Czy wiecie, że ten kretyn dał filmowi Hi Way 10/10. Nie chodzi o to, że film jest zły, bo go nie widziałem, ale dlaczego tak go poniża, jak mu dał 10, co oznacza ARCYDZIEłO.

ocenił(a) film na 7
Jessie

Ale kto niby? Założyciel tematu?
Analfabetyzm wtórny staje się chyba narodową cechą Polaków... Ech.

atyaty

No założyciel, założyciel.

ocenił(a) film na 5
atyaty

Wcale nie jestem pewny czy wtórny ;) A film rzeczywiście i zdecydowanie nie dla fanów animrumru, co to go również nie znoszę. I jeszcze nie dla fanów Otto i nie dla fanów kabaretu Moralnego Niepokoju. Dla fanów Monty Pythona może być :)

Jessie

kto tu poniza film? dla mnie byl zajebisty a jak nie ogladales to cos tu chcial? a tak wogole to co ty mnie qrwa szpiegujesz ?

SBMFS

Twoje są dostępne dla wszystkich.

ocenił(a) film na 3
SBMFS

Jak "zajebisty", to po co piszesz takie farmazony?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones