PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786980}
4,7 254
oceny
4,7 10 1 254
Hickok
powrót do forum filmu Hickok

a tu dalej nic!
Ludzie! Weźcie to odblokujcie, bo to głupota blokować możliwość oceniania!
Trzeba czekać huk wie na co...

ZSGifMan

Warto, czy odpuścić ???
Na przykład MARINE 5 do tej pory nie odblokowali, a premiera była w połowie... kwietnia...

pawelk1504

Szczerze to taki sobie, Tobie się raczej nie za bardzo spodoba. Średni mocno i tyle.

ZSGifMan

Jeśli tak mówisz to ok...

pawelk1504

Tobie tylko dobre i lepsze niż dobre polecam.
Inne to strach...
Hahaha!

ZSGifMan

I tym "strachem" sprawiłeś, że ze śmiechu... oplułem monitor - dobre.

pawelk1504

Oj Panie Strachu . . . proszę o franczyzę :D

A do monitora prześlę chusteczki ;)

ZSGifMan

Śmiech-śmiechem,ale z tym tutaj dodawaniem filmów,to makabra jest.
Z Rossifem Sutherlandem - River z 2015(swoją drogą niezły thriller) obejrzałem ponad rok temu i nadal się nie pojawił.
A o Marine 5 o odblokowanie pisałem na początku czerwca i zajrzałem i nadal nici z tego,a ile już obejrzałem innych, a nie pamiętam-tragedia...

pawelk1504

Ja oglądam czasem popularno-naukowe programy i zobaczyłem, że tu nie ma i chciałem dodać kilka, to wiesz co mi odpisali po kilku miesiącach jak do kosza trafiło? Że źle dodałem, bo to nie serial tylko program! To ja piszę OK, ale gdzie wybrać, że to jest program, bo jest tylko serial w opcjach? A oni, że nie ma takiego dodawania i tylko ktoś tam jeden z nich decyduje jakie programy można dodać i robi to sam! Aha...

A kilka lat temu chciałem dodać motoryzacyjne Top Gear, Overhaulin', czy Fanów czterech kółek, to mi do kosza wjeb*li, gdy tymczasem jakoś w zeszłym roku patrzę przez przypadek, a tu już jednak jest!
Pewnie ten wspomniany "równiacha" se sam to dodał...
Skasować komuś, żeby potem dodać samemu - spoko, dobra robota.
Granda i skandal!

ZSGifMan

Śmiechłem z końcówki i jaka ulga (choć na początku kilka razy próbowałem coś dodać), że dałem sobie z tym spokój...

pawelk1504

:)
Gadałem kiedyś z takim, co miał 17tyś. i pytam jak to robi, że mu się udaje, a on na to, że też mu "czasem" kasują, ale on dodaje masę różnych po kilka kilkanaście dziennie i dużo mu kasują, to on przekleja i od nowa dodaje do skutku...
No na coś takiego, to ja nie mam ani czasu ani siły!
A już na pewno nie ochotę.

ZSGifMan

Ja nie wiem co się dzieje na tym filmwebie. Na imdb ten film jest oceniony. A ile w bazie filmwebu nowych filmów w ogóle nie ma dodanych to szok! Na imdb wszystko jest, każdy film a filmweb jak zawsze śpi.

dragaz_filmweb

Film na raz jak ktoś zainteresowany , do wybitnych nie należy, przy piwku można zobaczyć - pod warunkiem, że nie masz nic lepszego do roboty...;)

ZSGifMan

Juz po premierze! Kompletna strata czasu! Film oceniam na max 3

sq8jlm

Ja dam pewnie 4 albo 5 (chyba jednak 4), dla mnie taki jest z gatunku: do obejrzenia i zapomnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones