PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527655}
5,1 131
ocen
5,1 10 1 131
Higanjima
powrót do forum filmu Higanjima

Ogólnie parę razy miałam ochotę wyłaczyć, ale nie mam w zwyczaju. Ostatnią godzinę to odliczałam czas do zakończenia… No ale akcja przed samym końcem sprawiła, że ocenę z 2 podniosłam do 3, a to zasługa Onyi.

Zaletą filmu jest przystojny Dai Watanabe (grał brata Akiry) to na pewno i poniekąd Miyabi (ten przywódca wampirów) chociaż ten drugi raz wydawał mi się mrraśny a potem obleśny/creepy. Choć była taka scena jak jechał na koniu (a jego ludzie i zwykli ludzie walczyli w lesie) to w pewnych ujęciach wyglądał jak dostojny książę xD Zastanawia mnie, czy jak uprawiał sex z Rei to jej było przyjemnie xD Tak na serio

Fajną postacią był Mistrz, podobały mi się sceny z jego nauką walki dla Akiry jak ten go poznał. Szkoda że nie zobaczyliśmy go bez maski i zastanawia mnie, ile miał wzrostu. Chciałabym znać imię aktora.

Akira wkurzał parę razy- najpierw w rozpaczy za Pongiem. tym „Pong! Pong!” a potem tym „Yuki! Yuki!” jakby mu się płyta zacięła i oni już w nogi a ten znowu wraca po Ponga...

Mam pytania (dwa):

Po co dorośli więzili wampira w świątyni zamiast go zabić?

Czemu Miyabi nie zamienił w wampira tej dziewczyny co sprowadziła grupkę na wyspę?

A i jeszcze- to jest na podstawie mangi?

Jeszcze jedno, wzruszyła mnie śmierć brata Akiry na końcu i wołania chłopaka „Aniki!!”, najsmutniejszy moment w filmie a Atsushiego polubiłam najbardziej w filmie i jak pisałam, podobał mi się dodatkowo...




ocenił(a) film na 4
into_the_moonlight

Masz 12 lat?:D

ocenił(a) film na 3
Dealric

a ty 60?

ocenił(a) film na 3
into_the_moonlight

Tak na serio piszesz? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones