PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395554}
5,3 52 764
oceny
5,3 10 1 52764
3,8 6
ocen krytyków
High School Musical 2
powrót do forum filmu High School Musical 2

Jakby się zastanowić nad tym to 2 część jest lepsza od jedynki. Miejsce akcjii jest o wiele lepsze, muzyka i teksty. No i wreszcie Troy i Gabriella się pocalowali! Kocham ten film i z niecierpliwością czekam na 3 część.

tusia_love

A ja nienawidzę tego filmu, ale z jednym się zgadzam: dwójka jest lepsza

ocenił(a) film na 10
femles_CS

W 100% zgadzam się z założycielką tematu;];]

użytkownik usunięty
O_BittersweetShinigami_O

Właśnie:)zgadzamy się z jednym... 2 jest lepsza oid jedynki... lepszy pomysł... ale i tak uważam ze HSM to gniot bez ambicji i talentu gry aktorów... jedyna Ashley Tisdan czy jak ona tam.. nieźle zagrała Sharpey tak samo jak w 1 :D

ocenił(a) film na 1
tusia_love

rejestracja powinna byc taka jak w allegro i od 18 lat, moj boze co wy wygadujecie

ocenił(a) film na 3
tusia_love

A ja się wyłamię. HSM1 spodobało mi się... tak po prostu na jeden raz. Obejrzeć i odprężyć się. Słodka, disneyowa historyjka, miłe pioseneczki...

A dwójka?! Proszę państwa! Lepsze miejsce akcji? No tak, bo to wcale nie o HIGH SCHOOL chodzi. Muzyka i teksty? Tym razem są wybitnie niemusicalowe i tak obrobione komputerowo, że każde ucho to wyłapie - nawet układy taneczne są bardziej teledyskowo, o montażu dźwięku nie wspominając. O ile HSM jeden jeszcze jakoś łapał się w tych kategoriach, to dwójka nie ma z nimi nic wspólnego.

A argument o pocałunku pominę...

Na szczęście klipy i zapowiedzi HSM3 dają trochę nadziei na powrót do klimatu pierwszej części - światła, tańce, scenerie... To wszystko sprawia wrażenie jakby bardziej profesjonalnego i musicalowego, niż teledyskowego. Mam nadzieję, że to nie okaże się złudne.

ocenił(a) film na 5
yaten_nyo

A ja się tutaj z ta wypowiedzią zgodzę. Jedynka miała lepszy klimat. Taki musicalowy. Po zapowiedzi części 3 widać że właśnie coś takiego wraca:D Szczególnie te sceny grane w teatrze kiedy będą prezentować swoje musicale. Więc mam nadzieję:D

Dwójka była fajna jak się oglądało pierwszy raz ale i to nie do końca. Jak po jakimś czasie wróciłam i obejrzałam po raz kolejny to zaczęłam wyłapywać błędy i ta muzyka...

yaten_nyo

Mnie również HSM1 się podobała.I masz rację co do niego HSM2 jeszcze nie widziała więc się nie wypowiadam

ocenił(a) film na 10
tusia_love

Mi tam też sie podobało....niektóre fajne scenki itp. I macie racje że druga część jest lepsza od pierwszej.Nie moge się doczekać..aby zobaczyć jaka będzie trzecia część HSM.

użytkownik usunięty
tusia_love

"Miejsce akcji" - spadłem z krzesła. Jaka akcja do cholery??!!

ocenił(a) film na 1

HAHAHAHA ja też spadłem z krzesła...o jakiej to akcji mówicie drogie pokemonki ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
PaTeXi

tak mówisz, a na 10 oceniasz. o co chodzi? ;)

ocenił(a) film na 1

haha no właśnie patexi przecież HSM masz w ulubionych:D

martin2000

Pewnie że mam w ulubionych - w końcu gra tam Lucas G, Ashley T, i Corblin B - uważam, że oni mimo iż schodzą na 2 plan przy Zacu i Vann to dzieki nim ten film w ogole przeszedł dalej niż podejście do zdjęć

ocenił(a) film na 6
tusia_love

Moje wrażenie też było takie, że część druga jest lepsza od pierwszej.

Miałem wrażenie, że poprawiły się teksty piosenek, które jakby ściślej się powiązały z fabułą filmu. Bardziej też podobała mi się historia człowieka zatracającego się w nowych warunkach, niż historia spisku mającego na celu wyeliminowanie głównej pary. Tam była lekcja otwartości na tle trudnej miłości bohaterów, tutaj zaś lekcja pokory dla Troya i szacunku do siebie dla Ryana. Wątek miłosny ten sam, ale w drugiej części trochę mniej standardowy. A może też dlatego, że początek filmu tak mnie do siebie zraził (różowy Mustang?!!), że spokojny i pozytywny finał wzrósł w moich oczach?

Tak ogólnie, to całkiem niezłe kino dla dzieci. Nie chcę się (aż tak) kreować na kogoś dojrzałego, ale HSM to i tak nie moja estetyka. :)

ocenił(a) film na 1
Khaosth

UWAGA PERWERSJA!
mam,a zarazem zbiera mi się na mimowolne wymioty jak to czytam.
w takich wypadkach ignorancja jest błogosławieństwem?
NIE!
trzeba tępić, zdusić w zarodku płytkości i prostactwo zanim się rozwinie.

Siemka, w dzisiejszym odcinku będziemy rozkminiać wąską grupę społeczną jaką są pokemony.

'Są milutkie w dotyku i bardzo ładnie wyglądają, ale nie dajcie się zwieść pozorom! Na pewno nie są to inteligentne istoty, jednak nigdy nie wiadomo, o czym myślą (nie wiadomo nawet, czy w ogóle to robią...) i jak zareagują na próbę nawiązania z nimi bliskiego kontaktu. Żeby poderwać pokemona, trzeba też być pokemonem, i to przeciwnej płci, co sprawia, że są to postacie niesamowicie trudne do zdobycia. Poza tym, używają telefonów komórkowych, co dodaje im aury niesamowitej oryginalności i niedostępności.'
zaczerpnięte z http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Pokemon_(osoba)

ocenił(a) film na 1
emj3

mam zatwardzenie, a zarazem ... *
{źle mi się wgrało}

ocenił(a) film na 6
emj3

Z faktu odpowiedzi pod moim postem, rozumiem że pijesz do mnie?

Inna sprawa, że nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czy mógłbym Cię poprosić o jej ciut prostszą, składającą się ze zdań, a nie ich równoważników, wersję?

Mój mały rozumek byłby Ci bardzo wdzięczny. :)

ocenił(a) film na 1
Khaosth

nie miałam na myśli wogóle Ciebie, tak poprostu nacisnęłam że pod Tobą, bo ostatni napisałeś komentarz ;>
chodziło mi bardziej o założycielkę tematu - tusia_love, o O_BittersweetShinigami_O oraz PaTeXi.
Całkowicie się zgadzam, chyba nie poraz pierwszy z unknown_user.
Brak tu jakiej kolwiek akcji ;)

ocenił(a) film na 6
emj3

No tak, tylko czasem nie respektowanie struktury drzewkowej może bardzo utrudnić dogadanie się. Polecam lekturę wątku "ZAGUBIONE TYTUŁY" na forum http://www.filmweb.pl/topic/356616/ZAGUBIONE+TYTU%C5%81Y.html?page=18

A akcja jest, jak najbardziej. To czy zachwyca, czy nie i jak bardzo jest dynamiczna to zupełnie inna sprawa.
Jak tu nie ma akcji, to co dopiero powiedzieć o "Przed wschodem słońca"? A miejsca akcji vel lokacje zdjęć były naprawdę dobre. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones