PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395554}
5,3 52 764
oceny
5,3 10 1 52764
3,8 6
ocen krytyków
High School Musical 2
powrót do forum filmu High School Musical 2

Bardzo dobry sequel, z lepszymi piosenkami, a co do reszty to podobnie jak w pierwszej części - wszystko super! :D

ocenił(a) film na 2
Huhuhumunukunukuaquaa

To jest twoja szczera recenzja, czy ty tylko sobie jaja robisz??
bo jeśli prawdziwa jest, to powiedz jakie jeszcze filmy oglądałaś, skoro ten twoim zdaniem ma 10/10?

klio666

Ja cie normalnie niektórzy to mają poczucie humoru a teraz wywal teb komentarz i wystaw przepiękną jedyneczke:)

Huhuhumunukunukuaquaa

Błagam.
Powiedz, że to prowokacja.

ocenił(a) film na 2
Huhuhumunukunukuaquaa

hahahahaha.... nieźle
spadłam z krzesła ^^
hahaha... xD

Huhuhumunukunukuaquaa

10\10, swietny "film" - weź się nie ośmieszaj. Ile masz lat dziewczynko 10? Bo twoja ocena mówi mi, że tak.

ocenił(a) film na 10
B_janek

Lepsze to niż jakieś głupie "Zmierzchy" i "Księżyce w krowiu.." ojć, przepraszam. W nowiu.

Huhuhumunukunukuaquaa

"10/10 - świetny film!"

Muszę przyznać, że się rozbawiłam. To gówienko 10/10? ty chyba nie wiesz co to arcydzieło.Obejrzyj sobie Pan od Muzyki czy Symfonia życia. Lub jakiś film, który naprawdę można nazwać arcydziełem.Mam tylko nadzieję, że wyrośniesz z takich filmów jak ten właśnie (High School Musical) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
Turkusowa26

Do założycielki tematu:hahaha.chyba mało filmów widziałaś w życiu,że ten nazywasz świetnym filmem.

Do Jutti:To ja już wolę te całe Zmierzchy i księzyce w nowiu od pedałów i brzydkich...yyy...buziek na ekranie,które myślą,że są fajne i utalentowane. Aktorzy ze Zmierzchu przynajmniej nie rozgłaszają na cały świat:,,Zagrałem/am w Zmierzchu więc jestem super!"

ocenił(a) film na 10
Nina_Undomiel

Tak ? A Pattinson (czy jakoś tak ; D ), który ma już dość sławy ? chciał być debil sławny to ma sławę ; D

Jutti

Jutti- Zmierzch to jest przy tym gównie arcydzieło.:-D

ocenił(a) film na 1
_klara_

Świetny film...popatrzcie na ten taniec Zaca...DNO.
http://www.youtube.com/watch?v=QnRKreP9G4w&feature=related

ocenił(a) film na 1
gianluigibuffon1

przez minute z muwilem eeeee eeeee eeeeeeeeee z wrażenia to mym 2 bo są ladne widoczki

Huhuhumunukunukuaquaa

HSM i Zmierzch to gówniane odmóżdżacze dla nastolatek.

ocenił(a) film na 1
LordRahl

Nie lubię takich filmów, są po prostu płytkie i głupiutkie. Ale każdy lubi co innego, więc nie można od razu mówić, że fajni HSM są idiotami ;]

użytkownik usunięty
Mju_

Nie można?
Ja mówie:
Fani hsm są idiotami.
Jak widziasz można.

Huhuhumunukunukuaquaa

To nie może być prawda!!






<zakrótkizakrótkizakrótki>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones