PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395554}
5,3 52 776
ocen
5,3 10 1 52776
3,8 6
ocen krytyków
High School Musical 2
powrót do forum filmu High School Musical 2

Kiedy leciało w mojej telewizji HSM2 czasami zerkałam... Najgorszym aktorem w obsadzie jest zdecydowanie Efron. Irytowała mnie jego mimika, która była na poziomie... Paris Hilton? Zac nie potrafił przekazać nią niczego, żadnych uczuć. Wyglądałam jakby sam gubił się w tym, co robi. Ode mnie otrzymuje najniższą ocenę, bo dawno nie widziałam tak beznadziejnego aktora. Wyglądem również nie powala. Żeby nie było, że jestem jakąś niewiadomą jaką anty fanką HSM, to muszę dać pewną pochwałę. Tisdale w tych kawałkach mimo, że naprawdę jej nie lubię była bardzo przekonująca, grała poprawnie. Może za mało widziałam, żeby ją ocenić, bo mało scen z jej udziałem pokazywali, ale wypadła ok. Hudgens nie wypadła najgorzej, ale śpiewa głosem dziecka. Nie potrafi kompletnie śpiewać, Efron pod względem śpiewania wypada nieco lepiej. Niech już zostanie wokalistą, bo aktor z niego żaden.

ocenił(a) film na 4
Solarie

Również uważam podobnie. Jak dla mnie Efron śpiewał najlepiej ale grał średniawo. Vanessa śpiewała beznadziejnie i tak jak powiedziałaś "śpiewa głosem dziecka". Tisdale była przeciętna. Podobała mi się gra jedynie dwóch osób:Lucas'a Grabeel'a i Corbin'a Bleu,a reszta pozostawia wiele do życzenia...

ania2710

Zgadzam się z moimi przedmówcami w 100% nic dodać nic ująć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones