PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395554}
5,3 52 768
ocen
5,3 10 1 52768
3,8 6
ocen krytyków
High School Musical 2
powrót do forum filmu High School Musical 2

hejka!
wszyskich którzy jak ja kochają HSM i uważają ze Zac jest suuuper zapraszam do mnie na bloga! fajnie będzie pogadać z kimś fajnym!

ocenił(a) film na 1
JaGoDkA_6

Mam pytanie po co sobie założyłaś konto na filmwebie??? Oszczędż bulów i cierpień i skasuj sobie konto, a o tej lalce pisz na stronach hsm

ocenił(a) film na 5
MrocznyAptekarz

A co nie ma prawa? Jak nie lubisz tego filmu to po kiego grzyba wchodzisz na tą stronę? Ja już nie mam takiego hopla na punkcie tego filmu ale wpienia mnie jak ktoś się czepiać ludzi tylko dlatego że coś lubią a on nie lubi...

ocenił(a) film na 1
MrocznyAptekarz

Bo się gówno zna na filmach. A poprostu szuka na dobrym portalu takich jak ona i mnie to wkurza, jej wiedza o filmach zaczyna i kończy się na HSM. Dlaczego ??? W ulubionych osobach znalazłem całą plejade tych zjebów z high coś tamplus hilary duff. Niedość że oni NIE SĄ AKTORAMI tylko ludkami myślącymi że grać umieją to jeszcze są tak drętwi,udawani i lalusiowacy że ... !!!!!!!!! Pokusiłem się jeszcze o przeglodnięcie co piszesz na forach i naprawde zastanów się czasem co piszesz ...(głupota nie zwalnia od myślenia) , taa może jeszcze w dalekiej przyszłości ktoś się zlituje i wynajdzie muzg zastępczy i ci go wsadzi do tej pustej główki. Możecie się czepiać że ją tak zjechałem ale ja niemam szacunku do kogoś kto ocenia po wyglądzie (bo przecerz nasza fankaa zawiodła sie very much bo zacus wybrał tłustą i oblesna babke) i miłość starszej osoby uważa za obleśną.

ocenił(a) film na 1
MrocznyAptekarz

http://www.filmweb.pl/topic/817253/Po+co+to++.html

http://www.filmweb.pl/topic/813934/O+FUUU.html


linki z jej zajebistymi pogladami wymienionymi w moim poprzednim poście.

ocenił(a) film na 5
MrocznyAptekarz

No dobra zgadzam się. Po tym co przeczytała to stwierdzam że masz rację ta dziewczyna ma niewiele wspólnego z filmem... Ale chciałam się zapytać czy te teksty o zastępczym mÓzgu były do mnie czy do niej??? Bo ja siebie nie uważam za głupią ani pustą wybacz. jeśli nie było to do mnie to tak na przyszłaość:)

ocenił(a) film na 1
piratka4

Nic się nie martw to nie do Ciebie. Do Ciebie piratko nic nie mam i dzięki za przyznanie racji :) Jak będziesz miała wolną chwile to wpadnij do mnie na bloga :) pozdrawiam

MrocznyAptekarz

jastes dla mnie nie miły valdi... i jest mi smutno... dlaczego o mnie tak mowisz, ja jestem przeciez taka slodka i milusia, a to dla HSM :*
a valdi jest bleeee...

ocenił(a) film na 5
JaGoDkA_6

Wow. Ja lubię HSM ale przeginasz. i to ostro. Jak można wiesz wyżywać się na innych filmach i użytkownikach którzy mają świętą rację? valdi trochę może i niepotrzebnie tak na ciebie najechała ale wydaje mi się że jest to uzasadniona.

Sorki valdi że się wryłam w kolejkę ale trochę mnie ten jej post zdziwił...

ocenił(a) film na 1
piratka4

Spoko spoko,dzieki za oddanie głosu na forum :* A co do Ciebie jagudka to nie mam słów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones