PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395554}
5,3 52 767
ocen
5,3 10 1 52767
3,8 6
ocen krytyków
High School Musical 2
powrót do forum filmu High School Musical 2

Ken i Barbie

ocenił(a) film na 1

Z tą różnicą że Barbie jest brunetką ,koszmarny gniot 1/10

martin2000

Podpisuję się pod tym. A ten dubbing... *$&^%^*#$$%^^$

femles_CS

Zaraz was dzieci zjedzą... :Z

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
femles_CS

Widać nie przekraczasztej granicy skoro oglądałeś i oceniłeś ten film... Innym się podoba i twoja ocena nic nie zmieni. Komentarz również, zwłaszcza, iż nie wykracza on poza poziom dziesięciolatka... no niestety ale muszę przyznać, że to nie film jest dnem ale Ty. Dziękuję za uwagę. Dowidzenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
femles_CS

"Każdy ma inne gusta, ale to nie znaczy, że mamy zaraz się tutaj wyzywać." a sam piszesz "Zamknij ryja." na początku, no cóż ;] Jak dla mnie film nie najgorszy, ale ogólnie cienki, o dubbingu już nie wspomnę :P o.k.r.o.p.n.y. :/
Pzdr :)

femles_CS

Po prostu się trochę zdenerwowało. :P No bo jak ktoś mnie wyzywa to nie będę cicho tylko mu oddaję.
Pozdrawiam

femles_CS

Jak już pisałam wcześniej film oglądało się nawet fajnie mimo, że był bardzo przewidywalny.Wg mnie ocena 8 (..) to troszkę za dużo.Wiele filmów,które są rewelacyjnie mają mniejszą ocenę.No cóż tak to jest jak na film głosują same nastolatki :) film bardzo przyjemny trochę z denną fabułą ale może być.Szkoda, że niektórzy doceniają tylko takie filmy

ocenił(a) film na 1
mj184

Ma 8.15 a miał jeszcze niedawno 8.60 więc wciąż idzie w dół,widać ludzie w końcu uznali że to jednak tandetna szmira

femles_CS

Przepraszam bardzo za obrazę majestatu ale w którym momencie Cię zwyzywałam? Nazywając Twoją wypowiedź Dnem? Sorry, ale to cytat z Twojej wypowiedzi. Nie chcę nawet zwracać uwagi na Twoją wypowiedź. To nie było wyrażenie opini jak ty to nazywasz ale dziecinne objechanie filmu, całkiem bez sensu. Poza tym nie pisze się "Ci" tylko "Tobie".

Dzięki Twinkie za słowa poparcia bo widzę, że niektórzy nie potrafią opanować negatywnych emocji.

Film mi się podobał dlatego go bronię. Ale nie mówię, że jest idealny. W kategorii musicale i filmy dla dzieci i młodzierzy film naprawdę jest świetny, ale nie można go porównywać do filmów z innych kategorii.

Mj184. Niektórzy lubią takie filmy bo od tego jest rozrywka, żeby rozluźnić się oglądając przesłodzony, cukierkowy i przewidywalny film. Ale to nie oznacza, że nie doceniam prawdziwych arcydzieł kinematografii.

Dzięki za uwagę. Jeśli komuś jeszcze nie podoba się coś, co napisałam to proszę bardzo, każdy może wyrazić opinię. Pozdrawiam!

Domi_Nique

Napisałam niektórzy, nie wskazując na konkretną osobę.Jeżeli nie uważasz się za taką osobę to po prostu uznaj, że to nie było kierowane do Ciebie.A i nie napisałam,że film mi sie nie podoba :)

Pozdrawiam

Domi_Nique

Nika77 Powiedziałaś, że to ja jestem dnem. ale spoko.

"Poza tym nie pisze się "Ci" tylko "Tobie". - a co ja jestem jakimś polonistą czy co? przepraszam, że to Cię tak uraziło :D :D

Po prostu ten film mi się nie podoba i już, ale szanuję to, że on TOBIE się podoba.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)


Domi_Nique

Heh, nie ma za co dziękować ;] Już tak mam, że nie lubię takich publicznych wyzywanek na forach i tępię to jak mogę na FW. Uważam, że fora są po to dyskusyjne, żeby po ludzku dyskutować, a nie wyzywać się od niewiadomo czego ;]

Na szczęście tutaj wszystko się wyjaśniło i do ostrzejszej wymiany zdań nie doszło :)

Niestety czytając fora, na tematy bardziej kontrowersyjne, doszłam do wniosku, że debilizm się szerzy i najśmieszniej jest jak ktoś powypisuje jakieś głupoty bez ładu i składu, i na dodatek wrzuci worek przekleństw xP ani argumentów dobrych nie ma, ani pisać nie umie ;] Ale to już tak na marginesie, taka własna refleksja, sorry :*

Tutaj jednak widzę kulturka, co mnie cieszy bardzo :D
Pzdr :)

Twinkie

Fakt kultura :D każdy się pozdrawia i jest sympatycznie

Pozdrawiam :)

mj184

Nie no... bezapelacyjnie najlepsze forum na jakim się wypowiadałam:) Z kulturką i wogóle.

Pozdrawiam! (jak wszyscy to wszyscy)

Domi_Nique

Pozdrawiam ;)

femles_CS

Nie skomentuję tego...

Po prostu jak się ma problemy to nie trzeba tego pokazywać innym, wiesz?
Nazwijmy to 'dziwną' reakcją....





A tak nawiasem mówiąc to mógł ci się nie podobać, ale to nie jest normalne.

ocenił(a) film na 1
bulka_3

Oczywiście że mógł mi się nie podobać,co w tym nie jest normalne? Czy ten badziew ma się podobać każdemu obowiązkowo?

martin2000

Film HSM to DNO DNO DNO i jeszcze raz DNO! Co to znaczy jeżeli ten film się komuś nie podoba to nie jest to normalne? Chyba na odwrót! Jężeli komuś się ten film spodobał to nie jest to normalne! :P

Oficerka_Rumopijka_CS

Nienormalne jest to, że nie potraficie zrozumieć, że ludziom podobają się różne rzeczy! Nazywając HSM dnem nie zmienicie nagle ludzkich gustów, nie zmienię oceny temu filmowi, nie zacznę jeździć po jego fankach! Nawet jeśli powstanie tu milion takich tematów, że HSM to dno, chłam i inne tego typu epitety to ja i tak nie przestanę go lubić. Dziwi mnie, że próbujecie zmieniać ludzkie gusta. Albo chcecie tylko i wyłącznie wkurzać nastolatki... taak... to musi być tylko taki powód...

ocenił(a) film na 1
Domi_Nique

Wyrażamy swą krytyczną opinię o tym filmie,do tego służy forum,a skoro entuzjaści HSM piszą o nim "arcydzieło" "zasługuje na Oskara" "Zac to wspaniały aktor"i tym podobne bzdury,my również możemy pisać że jest to dno,badziew,gniot itd.

ocenił(a) film na 1
Oficerka_Rumopijka_CS

hehehe dokładnie DNO to najlepsze słowo dla tego czegoś :P

ocenił(a) film na 8
martin2000

Cóż "Deszczowa Piosenka" to nie jest,wartościowość tekstowa piosenek w tym filmie też jest raczej niżej niż niższa,ale jako coś lekkie i łatwe do przetrawienia może być.Tak naprawdę,to oceniłam ten film 8/10 głównie ze względu na coś innego,co mi się w nim bardzo spodobało.Mianowicie nie wzbudza on w dzieciakach,tej chorej nienawiści.Warto zauważyć,że w końcu nawet Sharpay przyznaje się do błędu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones