PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395554}
5,3 52 767
ocen
5,3 10 1 52767
3,8 6
ocen krytyków
High School Musical 2
powrót do forum filmu High School Musical 2
ocenił(a) film na 2
Czarna Wiewiorka

własnie zgadzam sie z tobą nie trawie tego film
WIEC:

Sweetaśności i bajeczności mówimy "nie"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Apanachi

a ja mówię TAK! :D

ocenił(a) film na 4
Czarna Wiewiorka

Popieram!

Sweetaśności i bajeczności mówimy "nie"

Czarna Wiewiorka

Również popieram!

Sweetaśności i bajeczności mówimy "nie"

maxior

zgadzam się w 100 procentach

Sweetaśności i bajeczności mówimy "nie"

fellini1990

Przyłączam się:
Sweetaśności i bajeczności mówimy "nie"

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

My to możemy mówić,,nie " ,ale i tak młodsze dzieci za tym szaleją i to nie przestanie być na czasie dopóki im się nie znudzi. A jak na razie nie widze zeby sie na to zapowiadało . Wszedzie widze tylko dziewczynki z bluzeczkami , czapeczkami , spodenkami z HSM albo Hannah Monntana. Ciekawe czy jak ja bym się urodziła kilka lat wczesniej to tez nalezałabym do grona wiernych fanek tego filmu hmm?

ocenił(a) film na 6

to litość boską Katie z całym szacunkiem ile masz lat bo piszesz że dziewczynki się zachwycają HSM i jakbyś się urodziła kilka lat wcześniej to też byś należała do grona fanek. Nie rozumie serio

użytkownik usunięty
aaa237

Ja mam 15 lat ..

ocenił(a) film na 6

ok, nic do Ciebie nie mam :) tylko chciałem się dowiedzieć :)

użytkownik usunięty
aaa237

Spoko:) Rozumiesz juz o co mi chodziło ? ;-)

aaa237

Ty jak widzę zachwycasz się HSM. Niezaleznie od tego ile masz lat, to Twój zachwyt nad tym "arcydziełem" wiele mówi o Twoim wieku psychicznym. Widać dużo jeszcze przed Tobą. Powodzenia

ocenił(a) film na 6
pendzik

Wiesz mnie nie obchodzi zdanie innych że HSM może się podobać tylko dzieciom, jak widać po mnie może się podobać też dorosłym :) Tak samo lubię inne bajki Disneya :) I nie wyskakuj ze niby jestem dzieckiem ok

użytkownik usunięty
aaa237

Dałeś 2 filmowi ,,Skazani na Shawskank "?? Wow , naprawde Ci się nie podobał ?

ocenił(a) film na 6

Na prawdę mi się nie podobał, jedyna ekranizacja prozy Kinga której dałem notę poniżej 6 pkt

użytkownik usunięty
aaa237

Dlaczego? Przecież był znakomity . Aktorzy , fabuła , wszystko dosłownie.

aaa237

Nikt nie zmusza Cię byś lubił to czy owo, czy też gardził tym czy owym. A jeśli chodzi o bajki to one w większości i mi się bardzo podobają. Czy to w postaci książkowej, animowanej lub zfabularyzowanej. Każdy może ( czasem człowiek myślący powinien nawet) znaleść coś dla siebie. Taka np. "Przygody Guliwera" to nie tylko bajka przecież, jesli wiesz co mam na mysli? O filmie HSM mówić, że jest arcydziełem kinematografii to już nie tylko gruba przesada. To zwykła ściema. Jeżeli uważasz to za arcydzieło to może podasz mi swoje kryteria, którymi kierowałeć się w swojej ocenie. Co tam jest Twoim, jak mniemam skromnym zdaniem, ponadczasowym w tym filmie? Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
pendzik

1. Aktorstwo, bardzo lubię młodzież która wystąpiła w tym filmie, według mnie zagrali perfekcyjnie
2. Muzyka była przepiękna, do tego fenomenalna Vanessa której ton głosu przypominał mi kołysankę
3. Klimat komedii romantycznej w stylu lat 50tych, gdzie również na pierwszym planie było love story ale przeplatały je piosenki
4. Magiczny klimat baśniowości i bajkowości Disneya
5. Fabuła można by rzecz zbliżona do Romea i Julii, z tym że nie tak tragiczna i ma happy end
6. Podobieństwo do Grease i West Side Story
7. Potrafi mnie rozweselić za każdym razem gdy go obejrzę
8. Po jego obejrzeniu zapisałem się do koła teatralnego, nauczyłem się jak trudna jest gra, a na wyjazdach nawet dostałem propozycję wystąpienia w jednym filmie, ale chyba ją odrzucę, tak więc film ten odmienił w pewnym sensie moje życie

aaa237

Po prostu film ten zrobił na Tobie b. duże wrażenie. Ba, odmienił w pewnym sensie Twoje życie. "Poraził " Cię w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ale doszukiwanie się w tym filmie elementów, które mogłyby stanowić o arcydziele to bardzo ryzykowne zajęcie.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones