PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395554}
5,3 52 767
ocen
5,3 10 1 52767
3,8 6
ocen krytyków
High School Musical 2
powrót do forum filmu High School Musical 2

Syyyf....1/10

ocenił(a) film na 3

Czy ktoś normalny wogóle to ogląda???Ja w połowie miałam ochotę wyłączyć i obejrzeć coś innego.Tak szczerze to o czym jest druga część???Bo ja nie zauważyłam praktycznie żadnej różnicy między nią a jedynką...no może zmieniło się tylko miejsce i czas akcji,wakacje zamiast roku szkolnego i pensjonat zamiast szkoły.I na tym kończą się różnice,dalej jest tak samo czyli rywalizacja z Sharpey w konkursie talentów.Jedna wielka żenada.Czy ktoś normalny dał by temu filmowi ocenę powyżej trzy???Nie sądzę za to jest mnustwo różowych faneczek które od razu walą dziesiątkami,bo gra tam Zakuś i Vaneśśka.Kążdy kto uważa że mam rację niech się wpisuje.

ocenił(a) film na 1
christinearron

Zgadzam się. Nie chciałem być w stylu "wielki znawca kina", który od razu ciska jedynkami gdzie mu się coś nie podoba, ale HSM 2 oceniłem na 1, bo nie znalazłem tam kompletnie nic, co bym uznał za dobre i przez to podciągnął ocenę chociaż na 2. Nie obejrzałem filmu do końca (co rzadko mi się zdarza, gdy zamierzam obejrzeć jakiś film i już zaczynam oglądać), nie wiem czy doszedłem nawet do połowy, więc może moja ocena jest mniej obiektywna, ale nie sądzę, żeby była inna po obejrzeniu filmu w całości.

christinearron

Masz racje jak najbardziej. Ten "film" został stworzony dla małolatów i
dziwnej młodzieży. Kto oglądał porządne filmy ten wie na czym polega
prawdziwe kino...

ocenił(a) film na 1
marcin89ck

Każda część o tym samym,a mianowicie:Troy z Gabriellą się bardzo kochają(jednak tego nie umieją pokazać),Sharpay chce mieć Troya,potem sobie zdaje sprawę ,że źle robi,Zac i Vanessa się kłócą i rozstają,potem do siebie wracają i znów się bardzo lubią.
1/10

ocenił(a) film na 1
Nina_Undomiel

Wszyscy oczywiście macie rację. Ja też dałam temu "filmowi" 1, ponieważ nie widzę w nim nic ciekawego... i ta cała fabuła, jak i wykonanie jest takie idealnie i słodkie że aż mdli. Jeżeli byłaby taka możliwość dałabym hsm'owi 0.

ocenił(a) film na 5
christinearron

a ja dałam filmowi 5 .

nie jestem fanka tego filmu ale jest wiele dziewczynek które są .
i może nie jest ten film fajny dla mnie ale właśnie dla takich 10cio latek jest bardzo fajny, piosenki , te ciuchy które nosi sharpay, lalki barbie a przede wszystkim nie ma przekleństw ani seksu ;p wiec przynajmniej żaden rodzic nie zabroni im tego oglądać ;D

ocenił(a) film na 3
fashionistka

Za to jest spora dawaka pozerstwa i głupoty.I to jest największa wada.

christinearron

Zgadzam się z założycielem tematu.
Ten film to kompletny syf.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones