PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395554}
5,3 52 749
ocen
5,3 10 1 52749
3,8 6
ocen krytyków
High School Musical 2
powrót do forum filmu High School Musical 2

bez komentarza.

użytkownik usunięty

dość głupkowaty, a ten w kaszkiecie to jakiś pedał? ubiera się na różowo... masakra.

ocenił(a) film na 4

a nawet jesli jest homoseksualistą to ... ?

Jeśli ubiera się na różowo, dba o siebie, chce dobrze oglądać, to oznacza, że jest gejem? Nie sądzę, wiesz znam wielu gejów i to są super faceci. Wcale nie mówią cieniutkim głosikiem, nie malują się i nie chodzą w damskich ciuszkach. Wyglądają jak wszyscy faceci. Twoje podejście do homoseksualistów mnie przeraża ;|

użytkownik usunięty

czyli jednak on jest homoseksualistą. -.-" czy ja piszę, że jestem nietolerancyjna w stosunku do osób o innych poglądach seksualnych? nie.

po czym wnosisz? i jak to nie piszesz że jesteś nietolerancyjna? a pierwszy post "to jakiś pedał?" "ubiera się na różowo" "masakra"? To, że się ubiera na różowo jeszcze o niczym nie świadczy ;] Dziewczyny też ubierają się na niebiesko i co z tego? kolory jak każde inne :P a kaszkietu też już nie wolno nosić? ;]
Pzdr :)

Twinkie

Ale zauważ, że kolor niebieski, a różowy to duża różnica. To tak samo jak kobieta, która nosi spodnie, a facet, który nosi spódnicę. Różnica co nie? Kobieta w spodniach i w niebieskiej bluzce wygląda normalnie. A facet w różowej bluzce i spódnicy no to hmmm....

femles_CS

No dobra, ze spódnicą się zgadzam :D tu jest nieco ograniczone pole do popisu... Chociaż Szkoci noszą ;D Ale co do różowego to ja nie widzę żadnej różnicy... ba, nawet stwierdzam, że niektórym facetom do twarzy w różowym i wyglądają przez to seksowniej niż w jakimś niebieskim czy innym zielonym ;-) I moim zdaniem różowy wcale nie jest oznaką gejostwa jak to się niestety w naszym kraju, tudzież w Europie Śr-Wsch. przyjęło...

Twinkie

ekhm... Szkoci nie noszą spódnic, tylko kilty. Tak na przyszłość.

Paratol

oj, ale się czepnąłeś ;-) Zgadza się, przepraszam, Szkoci noszą kilty :-)

Kto powiedział, że jest? Nikt... ;] Ale z tego co napisałaś mamy jeden wniosek...

Zresztą, samo wyrażenie "pedałem" mówi samo za siebie.

Charlotta_Jean

Ja nie powiedziałam, że jak facet nosi różową bluzkę to jest pedałem. Ale to trochę dziwnie wygląda. Ale faktycznie niektórym różowy kolor pasuje. Ale na pewno nie Zacowi bo jeszcze głupiej wygląda. Nie dość, że nosi kilogram tapety na twarzt to jeszcze jak założy różową bluzkę to normalnie wygląda jak lala.

femles_CS

No wiesz, make-up to raczej do filmu mu potrzebny, aby wszystko zatuszować. Ostatnio Tomasz Kot w "Niani" miał różową koszulę. I co? Nikt nie robi afery. A gdy Ryan w "HSM" ma różową koszulę plus podajże kaszkiet to jakieś wyrzuty. Ach, proszę Was, mówcie(piszcie) Gej, zamiast Pedał... Lepiej brzmi.

Charlotta_Jean

Tylko, że Zac Efron z wyglądu wygląda jak gej, a jak sobie założy jeszcze różową koszulę...

femles_CS

Co to znaczy "z wyglądu wyglądać jak gej"? Czyli co w nim przekonuje Cię o jego odmiennej orientacji?

Twinkie

nie jest męski po prostu

femles_CS

Jesteś facetem? ;> tak czysto ciekawsko pytam ;] bo np, wiele nastolatek za nim szaleje, po czym wnioskuję, że dla nich jest męski ;-)

Twinkie

jestem płci żeńskiej ;)
Pozdrawiam

twinkie, ja też jestem kobietą a załamuję ręce na tym filmie.
Aż brak mi słów.
Chyba na forum 1 części się wypowiadałam DOKŁADNIE, więc teraz mi się nie chce. ; p

Claudes

ale tu nie o sam film się rozchodzi, a o to, że koleżance irys0, Zac Efron (aktor grający głównego bohatera) wydaje się być homoseksualistą.

Co do filmu to moim zdaniem przeciętny - typowo disneyowska produkcja.. :) na niedzielne popołudnia :)
pzdr

16 lat później i faktycznie został potwierdzony jako gej! Masz oko!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones