PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395554}
5,3 52 767
ocen
5,3 10 1 52767
3,8 6
ocen krytyków
High School Musical 2
powrót do forum filmu High School Musical 2
ocenił(a) film na 2
emiwis60

Zgadzam sie z toba film jest beznadziejny

ocenił(a) film na 3
Kamilaxx

i Co z tego że "nieładny" ?? ale żeś uzasadnił... ://

użytkownik usunięty
Natalie_9711

No bo to jest gniot i tyle. Wyrżneli takiego zwała i tera cieszo bo kaska za D-DVD* się zbiera.

*Dla niewtajemniczonych - Disney DVD.

emiwis60

Szczera prawda, że to gniot, ale nie oceniam go ze względu na to, że go nie oglądałem i nie chcę go widzieć, a koledze się podobał. Nie rozumiem ludzi, którzy oceniają fimy tego pokroju z wytwórni Disney na 9/10, czy nawet 10/10 i uważają to za arcydzieło. Dla mnie arcydzieło musi mieć to coś, które wyczuwa się od samego początku filmu i musi być ponadczasowy w swej treści.

użytkownik usunięty
denilson_ironman91

Wg mnie filmy wytwórni "Disney" to m.in: Piękna i Bestia, Kopciuszek, Zakochany kundel, Aladyn, Król Lew, Herkules, Miecz w Kamieniu i Śpiąca Królewna. A takie twory jak: Iniemamocni, Kopciuszek 2 i 3, Tarzan 2, Księga Dżungli 2, komputerowy Kubuś Puchatek, HSM, Nie ma to jak Hotel i wszelkie pozostałe trójwymiarowe "półanimacje" i debilne gnioty od Disney Channel to zły sen, który przez całe wieki śni się Waltowi Disney'owi. Gdyby wytwórnia Disney isntniała (teraz jest tylko "Pixar Interactive Movies") mielibyśmy kolejne piękne animacje. A teraz...całe piękno bajek upadło, pojawiają się takie gnioty jak HSM, Jonas, Nie ma to jak Hotel i Hannah Montana, a pseudo-reżyserzy tacy jak Kenny Ortega biorą ciężką kasę za gówniane filmiki dla małolatów.

Podsumowując: Disney zmarł w 1966 roku, jego wytwórnia w 1999 (pierwszy film Pixara "Toy Story). Nigdy już nie zobaczymy prawdziwych bajek wytwórni. Jedyna nadzieja w twórcach Piratów z Karaibów, Skarbu Narodów i Księcia Persji. Oni jako jedyni ratują zgliszcza studia, które upadło przez "małolackie" filmiki.

całkowicie się zgadzam z pz220. Walt Disney przewraca się w grobie widząc takie coś co teraz produkowane jest pod jego nazwiskiem.

do Natalie_9711:
Widzisz, argumentują to tak jak ty na forum które założyłaś na temat filmu Władca Pierścieni: Powrót króla. Ty masz czelność zwracać mu uwage na argumentacje? Przepraszam ale tekst "film jest głupi ale nawet go nie widziałam ale tematyka jest wogle głupia, brzydze sie takimi filmami." Widzisz... i nadal uważasz że masz racje? Jesteś zwychajną hipokrytką jeżeli wiesz co to znaczy...

P.S.
Pozdrawiam wszystkich, którzy twierdzą że Disney schodzi na psy coraz bardziej.

użytkownik usunięty
pulpa3

Teraz "Disney" to tylko nazwa. Wszystkim rządzą te oszołomy z Pixar'a. Zabiłbym gnoi gdybym mógł. Jakieś 4 - 5 lat temu w faktach powiedzieli że powstaje "Pixney". Debile z Pixar'a właśnie wtedy wpadli na pomysł z Disney Channel. Teraz "Disnry" przemuje Jetix i zmienia nazwę na..."Disney XD"... Nie, moje dzieci nie będą sie wychowywały na takim gównie !!!

pozdrawiam wszystkich antyfanów Disney Channel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones