PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395554}
5,3 52 764
oceny
5,3 10 1 52764
3,8 6
ocen krytyków
High School Musical 2
powrót do forum filmu High School Musical 2

wczoraj obejrzalam na youtube!! kocham to! juz nie mowiac o sountracku!!! film o wiele lepszy od tej beznadzijnej 1 ;p
sczegolnie ze tak duzo jest Sharpey... troche wkurzala mnie vanessa ktora czasem zapominala ze gra gabrielle a nie siebie... I TEN JEJ BRECHT! KURWA! jebany wkurwiajacy smiech!!! myslalam ze dostane szalu! ale dobra luz... "I gotta go my own way"...ehh to bylo nawet wzruszajace ;]

soundtrack:
wszystkie piosenki sa fajne.. ale "YOU ARE THE MUSIC IN ME" razem z Vanessa jest okropne....
mi sie najbardziej podoba "I gotta go my own way" i "All for one"

guga_buzka

Opanuj się trochę! Ja natomiast bardzo lubię Vanesse i druga jak i pierwsza część filmu bardzo mi się podobała

ocenił(a) film na 10
Kamil85

! i 2 cz. sa nierozerwalne i stanowią wspaniałą całość. wszystkie piosenki sa godne uwagi ,a Vanessa jest śliczna ,ma cudowny głos i gra naturalnie :) Piosenki z 1 cz. już mi się trochę znudziły i miło usłyszeć nowe hity :) Soundtrack jest boski :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
guga_buzka

Ej, nie przesadzaj... to jej sprawa co lubi i jaka jest. Skup się lepiej na filmie i na tym jak grała.

Według mnie najlepiej zagrała Sharpey. Jej wściekłość była niemal naturalna! Naprawdę, zagrała perfect. Natomiast nie podobała mi sie gra Troya, nie wiem dlaczego, ale przynajmniej na początku filmu, wydawał się taki sztuczny... Gabriella, hmmm... zagrała ot, dobrze... nie rewelacyjnie ale jest ok.

To tyle. Pzdr.

Domi_Nique

to prawda Zac zagral troche dziwnie.... Van miala prosta role.. glupio sie usmiechac, robic z siebie totalna łeme kazdy potrafi!
Za to Sharpey.. Ash zagrala to genialnie!!!

guga_buzka

Pytanie jak mogłaś obejrzeć cały film na youtube?? Rozumiem piosenki- z tym się zgodzę, ale nie cały film.. Na temat aktorów się nie wypowiadam bo drugiej części jeszcze nie widziałam

agnes_39

normalnie! w 27 filmikach po ok 4 minuty

ocenił(a) film na 10
guga_buzka

Właśnie obejrzałam film z napisami. Bardzo mi się podobał. "I gotta go my own way" jest taka wzruszjąca piosenką. kKocham ten kawałek filmu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
guga_buzka

Ten film to kompletny brak fabuły i przesłodzony, wyidealizowany świat, który nie istnieje. Tandeta.

ocenił(a) film na 5

Jak dla mnie nie potrafią grac oprócz Lucasa i Ashley. Przy czym sam film lubię właśnie za tę jego idealność:P

użytkownik usunięty
piratka4

Aaa... to podziwiam...

Przy czym ten świat miał sprawiać wrażenie naturalnego, to nie sf...

guga_buzka

guga.buzka idź się spuść w kiblu i śpiewaj: A ja płynę, płynę...

femles_CS

A ja uważam, że cały ten film był jednym wielkim nieporozumieniem;))

ocenił(a) film na 1
15natala15

żałośni jesteście ..(do fanów to było)...;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones