PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=413911}

High School Musical 3: Ostatnia klasa

High School Musical 3: Senior Year
5,4 46 014
ocen
5,4 10 1 46014
3,2 4
oceny krytyków
High School Musical 3: Ostatnia klasa
powrót do forum filmu High School Musical 3: Ostatnia klasa

45 sekunda

użytkownik usunięty


http://www.youtube.com/watch?v=bEQXcbqvbT0 - 45 sekunda sprawia mi masochistyczną przyjemność, takiego gówna jeszcze nie widziałem, skoro tak wygląda trailer, to co pomyśleć o całym filmie. Muszę się na to wybrać z kolegami, chyba ten film przejdzie do kanonów campu.

użytkownik usunięty

jeszcze 31 - 32 sekunda i 57 - 1:03(mina).

ocenił(a) film na 4

podniecacie się, bo nic nie umiecie, co?

użytkownik usunięty
Kasiulex95

Ja umiem zrobić psa tecniką origami oraz zarządzać przedsiębiorstwem w branży turystycznej.

ocenił(a) film na 4

no to się cieszę :) ale skoro wy możecie się czepiać HSM to ja mogę się czepiać was :P

Jeszcze 1:18 XD "Why are you saying goodbye?"-o ile się nie mylę. "Zakuś" to ma miny... I jeszcze "The musical experience of the generation"...jaaasne

użytkownik usunięty

0.58 - On powienien zagrać Jaspera w gniocie numer 2: tłajlaljt, we love bambi RAH RAH!
Ciekawe, czy zrobiłby taką zbolałą minę nie przebywając w pobliżu wyjącej ukochanej. Toż to mu w głowie musi dudnić niemiłosiernie!

Uuuh nie wiem czy byłby do tego zdolny.
Ten film to jest totalna porażka, moja ośmioletnia siostra szaleje za nim, ale jej to mogę wybaczyć, ale jak widzę dziewczyny po lat 17 i sie tym zachwycają...sorry, ale nie ogarniam. Załamka
Mam nadzieję, że Zakusiowi urwie się kiedyś ten plastikowy nos ;DD Yeeah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones