PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=413911}

High School Musical 3: Ostatnia klasa

High School Musical 3: Senior Year
5,4 46 010
ocen
5,4 10 1 46010
3,2 4
oceny krytyków
High School Musical 3: Ostatnia klasa
powrót do forum filmu High School Musical 3: Ostatnia klasa

"HSM 3" jest filmem wybitnym. Wielowątkowy scenariusz, który skrywa drugie dno zaskakuje na każdym kroku i powala swoją niesamowitą siłą i precyzją. W niebanalny sposób wybitny reżyser Kenny Ortega pokazuje nam w niekonwencjonalny sposób przekrój społeczeństwa i jego problemy znakomicie przy tym zarysowując pełnowymiarowe i krwiste postacie, których losy wbijają w fotel. Mamy tu kapitalne aktorstwo. Zac efron to legendarna aktorka...sorry, aktor, który przejmie schedę po Pacino, De Niro, Nocholsonie i Brando. Jej...jego charyzma aż bije z ekranu przytłaczając widza znakomitym warsztatem aktorskim. Panna Hudgens już może rywalizować z Meryl streep czy Kate Winslet. To co tu pokazuje zasługiwało przynajmniej na nominację do Oskara. Wstyd Akademio żeś tego nie zauważyła!!! mamy także świetny aktorski drugi plan. Tu panuje wszechstronnie utalentowany Corbin Bleu, który ma zadatki na naprawdę klasowego aktora.
Film świetny, wybitny i zapadający w pamięć. Klasyka współczesnego kina.

ocenił(a) film na 2
robert_28

Dzięki za kolejną ironię XDD a "aktorka" mnie zastrzeliła xD niestety... Takie zdanie (bez ironii) mają moje kochane koleżanki --"

Marien

Czasem ironia to potężna broń. Pozwala otworzyć oczy. Pozdrawiam.

robert_28

Ten tekst mnie rozwalił...............................Pozdro

użytkownik usunięty
robert_28

Świetne...i od razu dzień staje się lepszy :)

Bardzo poprawiłeś mi humor tym tekstem...a chce się żyć:)

Ava_Elizabeth

LOL
fajnie napisane :)
przykre jest jednak to, że niektórzy na serio tak uważają...

ocenił(a) film na 1
robert_28

o tak to godna recenzja.
zgodzę się, że to bardzo wybitny film, w którym głębokie uczucia (love, school, love, freedom... love?)szarpajace głównymi bohaterami przygnitają ich w pseudorealnym świecie wykreowantym przez Disneya. Film na zawsze odmienił moje życie i zostawi niezatarty ślad na mojej duszy (w kształcie różowego serduszka). Zmienia życie.

Udana parodia naszych czassów jak dla mnie :p

ocenił(a) film na 1
MusicHall

Do Robert_28:
Jesteś genialny

robert_28

świetna sprawa ten komentarz jednak i to prawda że dzień od razu staję się lepszy po przeczytaniu elokwentnie skonstruowanej wypowiedzi bravo dla ciebie;D

Sledz136

I to się właśnie nazywa piepszenie kotka za pomocą młotka.

jacman124

Po twojej wypowiedzi Robert wszystkie nastolatki przeżucą się na ambitniejsze kino. W każdym bądź razie nawet 1% tych nastolatków będzie dobrym wynikiem. Brawo Robert otworzyłeś im oczy.

jacman124

sorka pisze się przerzucą. Ostatnio nie mam zbyt wiele styczności z pismem.

ocenił(a) film na 10
robert_28

tylko tyle...:ŻALL czegokolwiek by nie nakręcili zawsze się komuś nie będzie podobać, nie wiem ludzie czemu tak was irytuje fakt że nie wszyscy są tacy jak wy... sorry, ja naprawdę kocham ten film... i to nie jest ironia!

PS. przy okazji autorowi tematu gratuluje pięknego słownictwa, pośród wulgaryzmów powszechnie tu używanych czasem już lepiej posłużyć się wyszukaną ironią...

robert_28

Hahahahahahahaha post wbija w fotel :P








<i za krótki jeszcze do tego>

ocenił(a) film na 1
robert_28

Co za ironia xD

Moja mama mówi, że film to arcydzieło kinowe, ponieważ w połowie oglądania go na DVD wyciągnęłam geografię i zaczęłam się uczyć xD

Jak widać wszystko ma swoje zalety ;]

ocenił(a) film na 5
robert_28

hmmmm.... bardzo trafna recenzja^^ <git> zgadzam się z nią w każdym calu, może nie każdym... Aktorka tam na pewno powinno być:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones