PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=413911}

High School Musical 3: Ostatnia klasa

High School Musical 3: Senior Year
5,4 46 001
ocen
5,4 10 1 46001
3,2 4
oceny krytyków
High School Musical 3: Ostatnia klasa
powrót do forum filmu High School Musical 3: Ostatnia klasa

Moja ocena tego kiczu!

użytkownik usunięty

Zostałam zmuszona na pójście na to do kina, gdyż zalało moją szkołę i w ramach lekcji było wyjście darmowe do kina, do początku filmu nikt nie wiedział na co idziemy. Jak się dowiedziałam co to to chciałam uciec z kina. W czasie filmu nosiło mnie gdy słyszałam te durne piosenki, próbowałam skupić uwagę na czymś innym nie dało się! To byłą istna męka. Temu Kenowi odjechała Barbi i już po jednym dniu tak za nią tęsknił, że musiał do niej pojechać. Oczywiście. Żenada. W ogóle nie rozumiem fabuły tego filmu. Czułam się jak na całodziennych torturach, a to było przecież tylko ponad godzina. Jak wyszłam z kina poczułam ulgę... i nawet nie pamiętałam o czym był film. I jakie było w nim przesłanie. Bo w każdym normalnym filmie jest przesłanie!!!

Do cholery! CO za szmira! Ne radzę oglądać!

Nie oglądałam ale i tak daję 1/10 :) Ocenę daję na podstawie oglądanych dwóch pierwszych części. Obejrzałam je dlatego, że w niedzielę w tv nie było nic innego :D

ocenił(a) film na 3

Miałam dokładnie tak samo jak ty. Darmowe wyjście z klasą do kina i wszyscy na High School Musical 3. Myślałam że usnę w tym kinie. Jedyne co mi się podobało w kinie to to że przed filmem puścili zwiastun "Zmierzchu". W ogóle to jest straszne może i piosenki są fajne ale cały film do kitu!

ocenił(a) film na 10
Zaczytana_xD

Ej! mówisz o "Zmierzchu"?
Że tam są piosenki do kitu?!!!!!!!!!
Czy o HSM?
Bo jeżeli o HSM TO CIĘ POPIERAM, a jeżeli mówisz o Zmierzchu to mogę się wkurzyć.
Choć myślę, że raczej o HSM.
Pozdrawiam serdecznie (jeżeli komentujesz HSM)

ocenił(a) film na 1
gabrielle33

No proszę Was, to ja błagałam klasę żebyśmy na to szli xD

boże, takiego polewu na żadnym filmie nie można dostać!

;pp

Ten film jest wprost stworzony do wyjścia ze szkołą czy klasa:D

taka żenada, zdarza się raz na rok.
trzeba wykorzystać szansę ^^

i trzeba przeżyć w życiu widok, nauczyciela nucącego pod nosem na filmie High School Musical jednej z pisoenke :D
u mnie w klasie nie mają niesiety takieg poczucia humoru w większośći więc poszliśmy na świadectwo.

Uzalezniona

phi HSM czy Zmierzch = jeden pies, młodzieżowa, marna papka przeznaczona do innego typu odbiorców (słodkie dziewczynki kontra emo), ale w tym samym wieku i tej samej płci.

ocenił(a) film na 3
gabrielle33

Oczywiście mówiłam że Hsm do kitu, bo Zmierzch to ja kocham ^^

Zaczytana_xD

Brawo.
Jestem ciekawa ile macie lat. 13, 14? Piszecie, że HSM jest do kitu, bo tak piszą wszyscy. No, ale widocznie wolicie się podniecać i onanizować na widok jakże cudownego Pattinsona i innych jego pokroju. Talent to nie wszystko. Liczą się też ambicje.

P.S. Uszanujcie zdanie innych ludzi.
HSM - 9/10
Wasze jakże inteligentne wypowiedzi - 0/10

bee31

Nie mam zamiaru pisać tak jak wy chcecie. Mi się film podoba, bardzo fajna fabuła tak jak w innych częściach.

szkoda mi Ciebie, skoro nie potrafisz nadążyć za fabułą nawet w High School Musical ;) jak Ty biedna dałaś radę obejrzeć Piratów z Karaibów? chyba patrząc tylko na śliczne buzie Johnny'ego i Orlando a nie mając pojęcia o czym jest film ;]

rossie_3

zgadzam się ;) dobrze piszesz. [za krótki, za krótki]

użytkownik usunięty
bee31

Dla waszej wiadomości lat mam 16. I wyobraź sobie, że nadążyłam za 'Piratami' bo film jest z deka ambitniejszy niż ten. Achh no i cóż Johnnego cenię za aktorstwo, a nie dlatego, ze teraz jest modnie go lubić, czy jest przystojny. To fakt jest, ale to chyba dobrze, no nie? Deppa na ekranie oglądałam pierwszy raz dawno temu dzięki mamie. Efron do niego się nie umywa. HSM1 jeszcze jakoś oglądnęłam i szczerze nie miałam uczuć, ani, że beznadzieja, ani że arcydzieło. Dla mnie było ok. HSM2 oglądałam kawałek, dlatego nie wypowiem się. A 3 widziałam na dużym ekranie i jak się wyraziłam to byłą męka przegięcie. A wy ile macie lat...? Z ciekawości.

użytkownik usunięty

beti31 nie ma to jak ocenić film jeszcze go nie widząc co nie? Jeszcze nie było HSM4, a ty już dałaś mu 10. Brawo.

ocenił(a) film na 1

Ojć, to ma być jakieś HSM4? Myślałam, że to tylko naród polski przyznaje nominacje do telekamer (czy czegoś w tym rodzaju) Dodzie, ale jak widać inne kraje też promują tandetę... Tylko pytanie: po co? Jak nie mają co z kasą zrobić, to niech dadzą mi :D Ale na poważnie, denerwuje mnie, gdy ludzie nie widzą swoich pomyłek mimo, że daje im się do zrozumienia, że takowe popełniają.
Chociaż w sumie, nie mam do końca racji... Bo ten 'film'... No, tak, są jeszcze dzieci. One nie będą oglądały "Drogi do szczęścia".
Spoko, tylko niech się wszyscy tak tą żenadą zwaną HSM nie podnieacją... Bluzki, buty, zeszyty, przybory, plecaczki i wszędzie twarz Zaca i -jakże słodki - uśmiech Vanessy. Odechciewa mi się łazić po Empiku. Film filmem, ale skąd ta durna moda, by tworzyć te śmiesznie i cholernie drogie duperele z ich zdjęciami?
Nie lubię tego słowa, ale samo ciśnie mi się na usta: żałosne.

chyba źle mnie zrozumiałaś ;) ja nie wstawiam się za HSM3 - film jest głupiutki i pusty, i każdy wie, że tego właśnie należy się po nim spodziewać. i właśnie to sprawiło, że tak się zdziwiłam tym, że napisałaś, że nie zrozumiałaś jego fabuły. naprawdę nietrudno było ją zrozumieć ;) daleko mi również do porównywania Deppa z Efronem - zupełnie inna klasa. i nie wiem czemu czujesz taką straszną potrzebę chwalenia się swoim wiekiem. ja swoim chwalić się nie będę, bo nie uważam tego za konieczne :) miłej dalszej edukacji filmowej życzę ;)

użytkownik usunięty
rossie_3

Nie chwalę się swoim wiekiem. Zostałam zapytana to odpowiadam. A o fabułę, chodziło mi o to że film jest tak bezsensowny, że trudno się doszukać jakiś powiązań między scenami. Nie rozumiem też głównej myśli filmu (jeśli taka istnieje) do czego to wszystko zmierzało... w każdym wypadku widocznie źle cię zrozumiałam ;pp ty też wielbicielka Deppa??

Halo, mała mądralo, możesz wytłumaczyć mi o co Ci chodzi?

ocenił(a) film na 1
rossie_3

Hahaha, Depp z Efronem, ale mnie rozbawiłaś :D
Na sam widok tych nazwisk obok siebie bierze śmiech, nie mówiąc o porównywaniu. Zresztą, nawet nie ma co porównywać. Przeprasza, Deppa do tego słodziutkiego pysia Efrona, który umie grać rozlowelasowanych synalków w HSM albo Lakierze do włosów?
Haha, dobre.
Pozdrawiam :)))))))))))))))))))))

bee31

nie powinnaś oceniać ludzi według własnej skali skoro ty masz tyle lat nie znaczy że tyle lat mają wszyscy myślisz że naprawdę większości się ten film podoba ale tak dla lansu mówią że to szmira, śmiem wątpić ten różowo landrynkowy przekoloryzowany świat plastikowych aktorów i nadmuchanych emocji dostrzega każdy a nie wydaje mi się że żyjemy w kraju niewidomych i głuchych ludzi którzy tego nie widzą po za tym oceniasz naszą inteligencję w ogóle nas nie znając trochę kultury dziecino nie wiem może leczysz sobie tym kompleksy a właśnie ten badziewny film to odskocznia od twojej szarej smutnej rzeczywistości choć wcale mnie to nie obchodzi. W każdym razie naucz się bronić swoich racji(mimo że mylnych) w bardziej kulturalny sposób...

ocenił(a) film na 6

Przed chwila obejzałem ten film i uwazam ze jest calkiem niezly, lekki, nie sklaniajacy do myslenia, ładne pioseneczki, śmieszna twarz Vanessy i emoZack. Film w sam raz na kaca :)Poprzednie czesci podobaly mi sie znacznie bardziej, wydaje mi sie ze robiac pierwsza czesc nei stawiali tak strasznie na publike. Gdyz puszczali w TV, nikt prawie o tym nie slyszal. No ale wypalilo i powstala druga czesc, wg mnie leszpa od pierwszej. I na tym etapie, gdzie to dzieci ogladaly po pare razy kazda czesc, kupywaly piorniki, plyty, ksiazeczki, dvd itd. tworcy zrozumieli, ze juz nie moga trzeciej czesci zrobic dla tv, bo sie nei bedzie oplacac :) W miedzy czasie Vanessa "wrzucila" kilka nagich fotek do neta, no a juz lepszej reklamy dla filmu Disneya nie moze byc :). To by było tyle.

zangetsu1990

Dlaczego?!... Dlaczego?!... Dlaczegooooo! Przyjeżdża do mnie ostatnio brat z żoną i córką. Bratanica rozbiera kurtkę i co widzę. Bratanicę w bluzce HSM. Do dzisiaj mam depresję. To wkradło się już do mojej rodziny.
Strach się bać co będzie w przyszłości. Jak w ogóle będzie jakaś przyszłośc...

ocenił(a) film na 6
pawel_murdock

To podchodzi pod chorobę psychiczną czy jakąś obsesję, wiesz... ja też za tym nie przepadam, ale konwulsji nie dostaje na widok tego. Radze znalezc sobie jakiegos terapeute czy kogos, porozmawiaj z kims troche, moze przejdzie... :). Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
zangetsu1990

Do bee31.A ty tak piszesz ponieważ jesteś tego wierną fanką?
A inni piszą o tym filmie źle ponieważ jak na mój gust to prawda!

ocenił(a) film na 1
Nina_Undomiel

Ja ogladałam to pierwszy raz dwa dni temu bo mój tata dostał od kolegi.Więc powiem w skrócie:połowa filmu przespana reszta ujdzie.
wyjasnienie:Połowa filmu była tak nudna ,że miała ochotę się wygodnie położyć[siedzialam]zamknąć oczy i zasnąć to byłoby lepsze od oglądania tego.Reszta to jeszcze ujdzie więc 1/10

Nina_Undomiel

Podejrzewam, że bee31 pisze tak, bo tak jak ja uważa, że nie można krytykować ludzi za to jaki mają gust.
Chyba każdy ma prawo głosu, ale nie trzeba od razu go poniżać, huh?

ocenił(a) film na 6
lilly98

@pawel_murdock jak masz depresję to się lecz
Jak ktos napisał film dobry na kaca, a takie filmy tez są potrzebne, bo chyba nie puszcze sobie wtedy np."Pianisty". Film jest lekki i przyjemny. Jesli ktos ocenia film czy jest ambitny i wymaga myslenia to niech zacznie oglądac filmy psychologine (dla niewtajemniczonych HSM to nie ten gatunek). Tak jak juz ktos stwierdzil ze osoby mowiace, ze film jest "zenadą" są z przedzialu wiekowego 14-16 lat. Mnie sie film nawet podobał dam mu 7/10. Co do muzyki to jest przyjemna i nawet sciagnolem sobie sciezke muzyczna.

P.S Każdy ma prawo do własnego zdania, a kto tego nie szanuje to niech wróci do Starożytności.

ocenił(a) film na 6
michkoz

I jeszcez jedno nie porównujcie horroru do musical'u. A najlepiej jak oceniacie film gatunek: Familijny, Musical. To powinniście porównywać z innymi filmami tego gatunku. Większość z was po prostu nie przepada za musicalami. Wynika z tego, że też możecie nie znać żadnego innego filmu tego gatunku.

ocenił(a) film na 5

ja mysle, że Ostatnia Klasa i tak jest najlepsza ze wszystkich 3 części filmu. HSM 1 i 2 są kompletnie do niczego. Szczególnie ze występuje tam lalusiowaty 'Zacuś i Vanesska' jak to mówią ich 'fani'. w tej części przynajmniej coś się działo. Piosenki w wykonaniu Vanessy i Zaca jeszcze ujdą ale Ashey i Lucas to poprostu sam kicz i tyle. Piosenka 'I want it all' jest poprostu do bani. o Zmierzchu gadacie' occhhh co za cudowny film ... ' jego tym bardziej nienawidze ! pattison jest beznadziejnym aktorem ...

artisanat

Zgadzam się, też nie lubię Pattinsona :) Zmierch też nie jest taki fajny... chyba bardziej przereklamowany niż taki "supcio" - jak mawiają nastoletnie fanki.

tak jak podobały mi się 2 pierwsze części tak nienawidze trzeciej!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones