PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=413911}

High School Musical 3: Ostatnia klasa

High School Musical 3: Senior Year
5,4 46 010
ocen
5,4 10 1 46010
3,2 4
oceny krytyków
High School Musical 3: Ostatnia klasa
powrót do forum filmu High School Musical 3: Ostatnia klasa

O Boże, O Boże...!
To wyjdzie jeszcze 3 cz. tego gniotu?!
Błagam, litości!
Komercha pełną gębą!
Założę się, że wyjdzie jeszcze głupsze niż cz. 1 i 2...
Kiczem zajeżdża na kilometr...
Nie rozumiem, czym się tutaj podniecać?
Czy jest tutaj ktokolwiek, kto to lubi, a ma więcej niż 15 lat...?

Claudes

No i najważniejsze...
Lubi to jakiś chłopak?

Claudes

Hmmm...
Bo od tego jest forum?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne
Miłej lektury.

Ja podzieliłam się tylko moim skromnym zdaniem. :}

Claudes

tak lubi to ,,jakiś'' chłopak...ja :P i mam 23 lata
Dla mnie to jest typowy lightowy, optymistyczny film. Wszystko tam jest wyidalizowane, ale takie jest własnie założenie tego filmu. Czasami człowiek potrzebuje takiej dawki optymizmu i pozytywnej muzyki. Zawsze mi to poprawia samopoczucie. :)

Legolas

Hej - ja mam 21 lat i też jestem chłopakiem:) Razem z moją siostrą (20 lat) bardzo lubimy 1szą część;) pozdrówka!

ocenił(a) film na 2
Claudes

tak są takie osoby.... chłopakiem nie jestem więc za siebie się nie wypowiem, ale znam chłopaków którym sie to podoba. Jeżeli tobie nie podchodzi ten film to sie nie wypowiadaj bo tylko chcesz zwrócić na siebie uwagę. każdy może lubieć to co chce...i tak pozdro dla Ciebie:)

Claudes

Jak ci sie nie podoba to na ch*** sie wypowiadasz i zasmiecasz forum??
Nie lubisz nie ogladaj... Lol takich ludzi to tylko na stryczek :P

zizzko

a poto się wypowiada żeby w koncu uswiadomić tym tępym umysłom że to gniot. dzisiaj w szkole posadzili mnie przed telewizorem i kazali to oglądac. ty wiesz jak sie czułam? fatalnie!!!jedyny plus to to, że było się z czego posmiać. i wytłumacz mi jeszcze czym ten film zasłużył na wysoka średnia??? a no tak. zapomniałam. przecież w ym filmie gra bossssski ZaCcUś... ten genialny aktor... i fabułę to tez ma niczego sobie. wogóle to dziwię się że hsm nie ma w pierwszej dziesiatce...

Dama_Kameliowa_2

ale jak mozna oceniac film ktory jeszcze nie wyszedl?? Jezeli ma ocene 8.5/10 to chyba sobie czyms zasluzyl nie?? I jak widac ten film nie lubia tylko nastolatki- przykladem jest Legolas i ja(tez mam 23 lata) i z pewnoscia nie dlatego ze gra w tym filmie Zac:/

zizzko

też się właśnie zastanawiam jak można oceniać film, który jeszcze nie wyszedł. świadczy to tylko o tym, że jest tu pełno szalejących nastolatek. a jeżeli ma ocene 8,5 to znaczy, że ludzie, którzy go oglądają maja bardzo małe pojęcie na temat filmu. bo na filmwebie jest wiele naprawdę wybitnych filmów, które maja mniej komentarzy i mniejszą ocene od tego czegoś. ale cóż... przeboleje to. a co do fanów nic nie mam. nie tępię kogoś za to, że mu sie podoba ten film, który dla mnie jest porażka. w koncu każdy ma prawo lubic co chce.

Dama_Kameliowa_2

Ciesze sie wiele osob lubi ten film a szczegolnie 23 latni chłpak naprawde cool pozdro dla niego.

ocenił(a) film na 6
Claudes

Kolejne dziecko(bo czasem mam wrazenie, ze tacy sie tu pojawiaja, zeby nikogo nie obrazac), ktore jest zazdrosne o jakis film! Boze jesli ten film Ci sie nie podobal, to po co tarcisz czas i piszesz o tym "gniotem" jak tro nazwales. Rozumiem, ze mogl Ci sie nie spodobac, Ale jak mnie jakis film nie zachwyci to po prostu zapominam o nim i tyle, moze czasem gdzies napsize, ze mnie rozczaroeal czy cos, ale nie od razu z wulgaryzmami i na pewno nie obrazam innych widzow tego filmu.!
Co zazdrosny jestes, ze dziewczyny 'kochaja' sioe w Zac'u.?

Ayashi_2

to do mnie było? no więc wypowiadam się po to żeby ubarwnic to forum:). przeczytaj jeszcze raz moje komentarze a zrozumiesz. jak można oceniać film który jeszcze nie wyszedł??? no ale jeżeli ci to nie odpowida to powiem tak: film ma super obsadę aktorską, fabułę i wogóle nie rozumiem czemu go jeszcze nie ma w pierwszej dziesiątce. a ci co go nie lubią to takie be i fuj osoby... nie znają się na dobrym kinie. - zadowolona??? może przenieś się na forum jakiegos dobrego filmu i tam walcz z nastolatkami (nie mówię o wszystkich), które piszą że im się ten film nie podoba bo nie gra w nim zac, albo że jest 100 razy gorszy od hsm... zal.pl

Ayashi_2

"Jak ci sie nie podoba to na ch*** sie wypowiadasz i zasmiecasz forum??" - wpis fana. z wulgaryzmem. ja wulgaryzmu nie użyłam, a jezeli gdzieś sie takowego dopatrzyłaś to przyjdź i posłuchaj jak mówię na codzień.

o co mam być zazdrosna? o ten gniot? a tak poza tym to jak można być zazdrosnym o film? tym filmem ja poprostu gardzę. dlaczego mam być zazdrosna o to, że dziewczyny kochaja sie w zacu, tym chłopaku, który nie wychodzi z domu bez błyszczyka czy pomadki ochronnej? ciekawe na kogo się przeniosą za jakiś czas. ze dwa miesiące temu był jeszcze wentworth, teraz jest zac...

to twoja sprawa, że jeżeli cie jakis film nie zachwyci, to sie o nim nie wypowiadasz. takie cos jest nie w moim stylu. poza tym forum jest od tego aby wyrażać na nim swoje zdanie. bez względu na to czy jest dobre czy złe.

może zacznij działać na forum jakiegos dobrego filmu, gdzie szaleja nastolatki i zaniżaja mu ocenę?

ocenił(a) film na 7
Claudes

Zaca nie za bardzo lubie ale Corbin jest super!!! Nawet fajny filmik. Fajne piosenki. Nawet fajnie ze 3 cz. bedzie.

ocenił(a) film na 6
Claudes

Spokojnie ma ich być 5 części. Nie załamuj sie :)

ocenił(a) film na 6
Karaska

ewka05 spokojnie xdd to nie bylo do Ciebie tylko do zalozyciela tematu ^,^ ktory raczej nie mowil zbyt "ladnie" xdd co do Twoich wypowiedzi nic nie mam, bo rozumiem, ze film mogl sie nie podobac. Chodzilo mi tylko o to, ze niektorzy od razy wyzywaja aktorow i ogladaczy(wiesz zdazaja sie i tacy) xpp nie jestem jakas "glupia" nastolatak, ktora jak tylko widzi jakis plakat Zac'a czy HSM piszczy na caly sklep. Film mi sie podobal, ale nie mam na jego punkcie jakiejs obsesji ^.^ i rozumiem tych, ktorym film nie przypadl do gustu(jesli oczywiscie nie wyrazaja sie tak jak np.zalozyciel tematu). Po prostu zle mnie zorumialas xdd
P.S. Wchodze tez na forum o powaznych, dobrych filmach xdd i tez lubie wypowiadac sie na forach xpp nie mysl, ze wpadalam tylko tu i to dlatego, ze ktos sobie nawyzywal film,a na inne fora to juz nie wchodze xpp wchodze wchodze, spokojnie :P pozdrawiam x** xdd

Ayashi_2

a to w takim razie przepraszam i zwracam honor. ale to co napisałam dalej aktualne. myslę tak samo (a nawet jescze gorzej) o tym filmie, aktorach itd.

ocenił(a) film na 6
Dama_Kameliowa_2

Oczywiscie masz prawo i nie bede Cie tu zaraz wyzywac(jakby to pewnie niektore osoby na moim miejscu zrobily ^,^) Ale mi tam sie film ogolnie podobal xdd hihi *o* x]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones