PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=413911}

High School Musical 3: Ostatnia klasa

High School Musical 3: Senior Year
5,4 46 003
oceny
5,4 10 1 46003
3,2 4
oceny krytyków
High School Musical 3: Ostatnia klasa
powrót do forum filmu High School Musical 3: Ostatnia klasa

Film mi się bardzo podobał:)Najlepsza część high school musical to 3!!! Polecam i pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 4
justi426

też myślę, że to najlepsza część ze wszystkich :)

justi426

hahaha- jak dla mnie wszystkie części HSM to czarna plama na światowym kinie i żadna z nich nie powinna powstać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Johny999

Mam prawo pisać co mi się podoba i tam gdzie mi się podoba. Nie lubię serii HSM i uważam że to syf. Tobie się spodobał i możesz pisać o tym filmie co chcesz. Ja też. I nic mnie nie obchodzi że niektórzy stwierdzą że nie jestem s@wEEtas*nY

ocenił(a) film na 1
ObiWanKenobi444

Gdy widzę ten tytuł to mam wrażenie, że robi mi się niedobrze. Ten film to nieporozumienie. Dobrze, że widziałam tylko jedną część, więc nie będę się wypowiadać na temat tej. Niemniej ta seria jest tragiczna. I chodzi tutaj o wszystko, o aktorów, fabułę... A tu taka dygresja.
"Wiecie ile będzie części HSM?
Nie, a co?
Będą je robić, aż moda na sukces się skończy..."
No to jeszcze dłuuugo.

użytkownik usunięty
justi426

Jesteś śmieszna. Nie widziałaś trzeciej części, ale wchodzisz tu i wygłaszasz lamenty jakby ci sie wielka krzywda działa bo nakręcono film dla dzieci, który ci sie nie podoba. Założę się,że większość jedynek to oceny od dorosłych 'krytyków' co nienawidzą DC, ale oglądają ciągle filmy i seriale żeby potem się móc wyżywać, bo trzeba się czymś zająć, życie strasznie nudne, filmy dla dorosłych widzów też, dlaczego by nie obejrzeć Zacusia...

użytkownik usunięty
justi426

Nic do filmu nie mam, ale jakby mi się tak cholernie nie podobał jak tobie, to nie miałabym z tym problemu jak większość antyfanów (których wiecznym mottem jest "disney się w grobie przewraca")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones