PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=413911}

High School Musical 3: Ostatnia klasa

High School Musical 3: Senior Year
5,4 46 014
ocen
5,4 10 1 46014
3,2 4
oceny krytyków
High School Musical 3: Ostatnia klasa
powrót do forum filmu High School Musical 3: Ostatnia klasa

Ludzie obejrzyjcie sobie odcinek South Park parodiujący HSM, a zrozumiecie czym jest to.. to.. sam nie wiem co ;p Ci ktorzy juz to zrobili wiedza o czym mowie :] Tam w najlepszy mozliwy, metaforyczny sposob wraz z duza jak zwyklo w SP dawka ironii tworcy tego serialu pokazali czym jest HSM.
Rozumiem, ze w USA dzieci sie tym podniecaja, (jak jakies wymalowane pajace machaja przeszczepami przed kamera..) ale jak wiadomo amerykanie maja jeden z najnizszych ilorazow IQ na swiecie, wiec trudno sie dziwic... Zadziwia mnie za to jedno..- jakim k...a cudem to wypełzło poza stany zjednoczone i przedostalo sie do Europy, by tu tez robic wode z mozgów?????? Zna ktos odpowiedz na to pytanie...?? Strach pomyslec co wyrosnie za 10 lat z prawdziwych fanów tego gówna.. Olbratowski wspomniał w jednym ze swoich niedawnych felietonów, że Ziemia wchodzi w okres "Globalnego Oci.pienia" Wg mnie mial na mysli rowniez ten film...

Nie dałem oceny bo w skali filmwebu nie ma takiej oceny jaka mozna by bylo przyznac..

PS. gdybym pracowal w kinie gdzie puszczaliby to cos pałowałbym za kupienie biletu. hehehe

ocenił(a) film na 1
scalibur_greg

Zapomnialem dodac, ze oczywiscie go NIE ogladalem. Swoja opinie wyrobilem po obejrzeniu south park i przeczytanie kilku zdań: "O czym jest ten film". Zaraz sie pewnie krytycy odezwa ;P ze nie wiem co pisze, ale to ja wam cos powiem: "Boze wybacz im bo nie wiedza co czynia" PEACE

ocenił(a) film na 1
scalibur_greg

człowieku czytasz w moich myślach. tępić gów** i głupotę!

WDK

HWDHSM co w tłumaczeniu znaczy h** w d**e High School Musical
tępić fanów tego gówna!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones