PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=413911}

High School Musical 3: Ostatnia klasa

High School Musical 3: Senior Year
5,4 46 010
ocen
5,4 10 1 46010
3,2 4
oceny krytyków
High School Musical 3: Ostatnia klasa
powrót do forum filmu High School Musical 3: Ostatnia klasa

Access Hollywood potwierdzil, ze zarowno Zac jak i Vanessa maja zamiar wciaz grac w "High School Musical 3".

Disney oglosil, ze w lutym 2008 roku maja sie skonczyc zdjecia do trzeciej czesci HSM pt. "Hounted High School Musical". Poczatkowo akcja filmu miala rozgrywac sie w Halloween, ale dzis Disney mowi, ze odstapili od tych planow i maja zamiar skupic sie na ostatnim roku nauki kluczowych charakterow w East High. Scenariusz do filmu znow napisze Peter Barsocchini, a rezyser Kenny Ortega potwierdzil Access Hollywood w zeszlym tygodniu, ze z pewnoscia tez zostanie na pokladzie!

Merry

No to super :D Tylko szkoda że to już ostatnie HSM ;(

Merry

Pewnie trójka pędzie się kręciła wokół balu maturalnego

Merry

Dzięki za te wiadomości już dodałem cie do ulubionych i jeśli jesteś wielką fanką Hilary to mam do ciebie pytanie!

danio344

A czy napewno zagrają.... Chodzi mi głównie o Vanesse...bop przez te jej zdjęcia wynikła niezła afera i gdzieś czytałam że już jej nie chcą w HSM

patka_9

Disney ujawnił oficjalne stanowisko w kwestii skandalu nagich zdjęć Vanessy. Jak powiedziała przedstawicielka Disney Channel Patti McTeague, Vanessa przeprosiła wytwórnię za całe zajście. "Mamy nadzieję, że to była dla niej pouczająca lekcja".
Vanessa oficjalnie przeprosiła wczoraj za zdjęcia ukazujące ją nagą oraz zdjęcia w bieliźnie na tle czerwonych zasłon.
Jednocześnie przedstawicielka Disneya potwierdziła, że nadal prowadzone są przygotowania do HSM3, włączając w to Vanessę i jej chłopaka Zaca Efrona.
Możemy się jednak się spodziewać, że po "nagim skandalu" Vanessa będzie musiała się zadowolić mniejszym honorarium za udział w filmie HSM3.
My przez cały czas wierzyliśmy w Vanessę. Wszystkim tym, którzy w nią zwątpili i uwierzyli w plotkę, że Adrienne Bailon może zastąpić naszą "Baby V" w High School Musical 3, życzymy na przyszłość więcej wiary i wstrzemięźliwość w podawaniu niesprawdzonych informacji.

Vanesso, jesteśmy z Tobą

ocenił(a) film na 2
Merry

tooo świetnie... ja własnie czekam na druga część do obejrzenia. mam nadzieję że sie nie zawiodę...:D:D i pozdrowinia wieeeeeelkie dla fanów tego filmu i aktorów..:D:D:D pozdrooo;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones