PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=413911}

High School Musical 3: Ostatnia klasa

High School Musical 3: Senior Year
5,4 46 010
ocen
5,4 10 1 46010
3,2 4
oceny krytyków
High School Musical 3: Ostatnia klasa
powrót do forum filmu High School Musical 3: Ostatnia klasa

arcydzieło :D

ocenił(a) film na 8

najlepsza cześć ;D film zajebisty ';p

ocenił(a) film na 1
pyszotka123

Rozumiem, że to sarkazm , zważając na "D" ?

ocenił(a) film na 8
Knight_fw

nie to nie sarkazm uważam że to jedyny film disnejowski ( nieważne jak to się pisze ) który im się udał ;)

ocenił(a) film na 1
pyszotka123

Może i tak, chociaż według mnie jest też parę lepszych filmów i jak dla mnie część 1 była najbardziej udana :)

ocenił(a) film na 8
Knight_fw

No ale powiem ci szczerze jak oglądam teraz te filmy to szczerze mówiąc hsm jest jednym z lepszych ;) Dla mnie każda część jest fajna ;)

pyszotka123

Aż się oplułam kawą.

ocenił(a) film na 8
ciotkaEliza

oj straszne

pyszotka123

Nawet nie wiesz jak. Prałam sweter przez godzinę.

ciotkaEliza

Dobra, teraz na serio: po pierwsze- słowo występujące w temacie "arcydzieło"- czyli zrównianie hsm z arcydziełami, czyli np "Ojcem Chrzestnym", "Władcą pierścieni", "Lotem nad kukułczym gniazdem", "Zieloną Milą", "Forrest Gump"- hm...
A poza tym stwierdzenie "No ale powiem ci szczerze jak oglądam teraz te filmy to szczerze mówiąc hsm jest jednym z lepszych ;)"- możliwe wyjścia a)nie oglądasz za dużo filmów b) owe oglądnięte filmy to "Camp Rock", "Wielka Przygoda Sharpay" bądź "Hannah Montana Movie" (nie mówię konkretnie tylko typ kina).

ocenił(a) film na 8
ciotkaEliza

Przepraszam cię bardzo jak chcesz się wypowiadać na temat filmów typu " władca pierścieni " to wejdz tam a nie tutaj bo nie rozmawiamy o twoich super filmach ale o tym że to jedyny disnejowski fajny film więc jakaś nota mu się należy bo wkońcu dzięki niemu inni zaczeli robić musicalowe durne filmy . I proszę cię jesteś śmieszna bo nawet mnie nie znasz i oglądnełam więcej filmów niż ty ;d więc zyczę miłego prania swetra a jak szukasz wrażen to wejdz sb na czat poznasz ludzi wartych cb ;)

pyszotka123

O, matko, aż się uśmiałam. A więc tak:
a)oblepiłaś mnie masą epitetów, że jestem śmieszna, żebym poznała ludzi wartych siebie.. od razu mnie atakujesz, a spójrz, ja nic nie napisałam obraźliwego na twój temat. Co do powyższej odpowiedzi, to wybacz- bo ani nie chcę Ciebie urazić, ani nie sugeruję, że to twoja grupa wiekowa- ale twoje teksty można powrównać do mądrości szarganej hormonami gimnazjalistki.
b) Do czego służą fora filmwebu? Do wypowiadania swoich opinii na temat filmów, ot co. Tak sie składa, że przypadkowo widziałam trzecią część HSM i naprawdę nie uważam to za kino ambitne. Jeżeli moja opinia nie pokrywa się z twoja, to bardzo mi przykro, ale to nie powód, byś mnie atakowała(ał), bo każdy uzytkownik ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zrozum, to forum, a nie strefa fanów.
c) to nie jest jedyny disneyowski fajny film :)
d)owszem, że nie wiem, ile filmów oglądnęłaś, ale ty również o moich nie wiesz (bo przecież jeśli nie ma jakiegoś dzieła w moich ocenach, to nie znaczy, że go nigdy nie widziałam, mogłam zapomnieć, tak samo może i ty).
e)bez urazy, ale nie bredź, filmy musicalowe czy raczej filmy na podstawie musicali zaczęsto kręcić bardzo dawno, a moim skromym zdaniem nazywanie tak HSM to policzek dla gatunku musicali i to z głośnym plaskiem. Jeżeli byś chciała zobaczyć jakś naprawdę dobry musical, to polecam ci "Wicked", "Rent", "West Side Story" lub "Spring Awaking", oraz wiele innych.
f) nie szukam wrażeń, jestem spokojną osobą, zamiast na czacie wolę pogadać z ludźmi w realu, a poza tym nie jestem zwolenniczką nawiązywania znajomości przez internet :)

ocenił(a) film na 8
ciotkaEliza

Dobrze przepraszam masz rację nie powinnam Cię tak atakować ale "hsm" to film mojego dzieciństwa . Mam 17 lat i przyznam szczerze kiedyś miałam bzika na tle tego filmu . Konto na filmwebie założyłam niedawno a że łączy mnie jakiś sentyment z tym filmem dałam mu największą notę może dlatego że kiedyś lubiłam śpiewać tańczyć a tam wszystko było kolorowe . Wszystko z wiekiem mija ale mogę się założyć że jakiś twój film z dzieciństwa nadal pamiętasz ;D Mogę się przyznać kocham oglądać filmy a głównie komedie rom . Oglądam filmy typu " szczęściarz " czy "nietykalni" może dla cb to chłam ale ja lubię takie filmy lubię filmy prawdziwe które dają coś sb ;) doceniam to że każdy ma swoje zdanie i nawet jeśli nie podobają mi sie twoje filmy nie bd Cię obrażać bo każdy ma swój gust ;)

pyszotka123

Dobrze, jeżeli masz wielki sentyment do tego filmu to nic się nie dzieje :) ja też mam takie filmy, które niekoniecznie musisz wielbić, a ciężko znosić krytykę na ich temat. No i nie oceniam nikogo po guscie filmowym (a komedie romantyczne moim zdaniem zdarzają się dobre). Może i mi trudno zrozumieć, bo mam ciut więcej niż 17 lat i HSM to już nie moje czasy, ogólnie lubię trochę inne kino, ale szanuję twoją opinię na temat różnych produkcji i nie widzę z tym nic złego.
A jezeli naprawdę lubisz ten film i niechcący cię uraziłam swoją opinią, to również przepraszam :).

ocenił(a) film na 8
ciotkaEliza

spoko szanuję to że wyrażasz swoją opinię ;D Widać tez że znasz się a z takimi osobami aż miło pogadać ;D

użytkownik usunięty
pyszotka123

Przecież ten film to gniot !!
ocena 5/10 to bardzo dobra

ocenił(a) film na 8

każdy ma inną opinie

użytkownik usunięty
pyszotka123

Byłbym zdesperowany pisząc że ten film jest dobry

ocenił(a) film na 8

dobrze jak uważasz nie chce mi się pisac znowu tego samego skoro nie potrafisz przeczytać wypowiedzi powyżej .Pozdrawiam

użytkownik usunięty
pyszotka123

Każdy ma inną opinię i ciul z tym .

Właśnie nie "ciul z tym", poczytaj sobie trochę o netykiecie.

użytkownik usunięty
ciotkaEliza

ciul i tyle .
Disney schodzi na psy bez Walta

Po pierwsze: częściowo sie zgodzę z tezą. Ale przecież podczas "renesansu Disneya" w latach 90. Walta też już nie było.
Po drugie: nie ciul z netykietą.

użytkownik usunięty
ciotkaEliza

spoko maroko .
Tylko niech nie robią filmów typu HSM .

Haha, zacznijmy od tego, że DC w ogóle nie należy do koncernu Walta Disneya :D. To produkcja D- ABC TG.

użytkownik usunięty
ciotkaEliza

Jakoś jest skojarzone z Disneyem .

Bo wykorzystują w nazwie chwyt marketingowy, ot co.

ocenił(a) film na 8
pyszotka123

wole 2,ale zgadzam sie film ok ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones