PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=413911}

High School Musical 3: Ostatnia klasa

High School Musical 3: Senior Year
5,4 46 010
ocen
5,4 10 1 46010
3,2 4
oceny krytyków
High School Musical 3: Ostatnia klasa
powrót do forum filmu High School Musical 3: Ostatnia klasa

kazdy pisze,ze film jest płytki a powiecie mi co konkretnie juest w nim plytkego?zaraz bd hejtowana,ale mi sie podobał ... super chorografie i piosenki 100 razy lepsze niz hany montany... to moje zdanie wporownaniu do innych filmow i seriali mysle ze jest jednak wybitniejsszy spojrzcie sb na taniec rzadzi xdd a wiec co w nim plytkiego ?

ocenił(a) film na 8
Koszmarxd

Oni po prostu nie rozumieją, że właśnie tak wygląda musical. A gdyby poszli na jakiś musical na Broadwayu, to sraliby po gaciach, jaki wspaniały (bo bilety po $500 i kogoś na ich poziomie raczej po prostu nie wpuszczają). A HSM3 jest naprawdę przykładem fajnego, lekkiego musicalu, z prostą i sympatyczną fabułą, dobrze wkomponowanymi w nią piosenkami i doskonałą choreografią. Niewątpliwie najlepsza część.

ocenił(a) film na 1
angeldog

Prwadziwy musical to "Hair", czy "Nędznicy"

ocenił(a) film na 8
Abatoniki

Gdybyś zamiast "prawdziwy" powiedział "wybitny", chętnie poparłbym Cię. Ale jeśli HSM to według Ciebie "nieprawdziwy" musical, to znaczy, że po prostu nie wiesz co to musical.

Koszmarxd

Ludzie patrzą na ten film pod kątem Disney Channel i piszczących nastolatek w stylu fanek Biebera. Może dlatego większość uważa go za kolejny gniot.
Ja mile go wspominam i uważam, że jest bardzo dobry. Mógłbym go oglądać w kółko ;]

ocenił(a) film na 6
Koszmarxd

Zgadzam się z tobą, bądź co bądź każdy to kiedyś oglądał i z pewnością ten film się im podobał, no, ale Ci aktorzy podrośli a tam byli nastolatkami, więc każdy zmienił podejście do tego filmu i tak słabo go ocenia, pomimo tego, że na tamten czas im się to podobało, według mnie był fajny, dobre choreografie, niektóre romantyczne sceny.. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones