PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615815}

Hipnotyzer

Hypnotisören
5,6 7 643
oceny
5,6 10 1 7643
Hipnotyzer
powrót do forum filmu Hipnotyzer

Film < książka

ocenił(a) film na 3

Z całego serca polecam książkę. Jestem świeżo po jej przeczytaniu i chciałem skonfrontować ją z filmem.
Film niedorzeczny, wiele głównych wątków pominięto, inne przedstawiono w złej kolejności,pozostałe zmieniono
Książka zaciekawia, zaskakuje, jest klimatyczna

ocenił(a) film na 6
Posesivo

Z całego serca polecam wpierw obejrzeć film a następnie książkę. I nie tylko w tym przypadku. Oczywiście jeśli jeśli jest to możliwe. Wiem jaki to ból nie móc przeczytać książki, którą się upatrzyło. Mam tak z książką Jussi Adlera-Olsena "Zabójcy bażantów". Ale musi poczekać jak obejrzę film :)

@Posesivo od pewnego czasu to stosuję i mam podwójną przyjemność z obcowania z filmem i książką. Dlaczego? Zobacz: Ty przeczytałeś książkę = przyjemność, potem obejrzałeś film = rozczarowanie. A ja najpierw: obejrzałem film = przyjemność, potem przeczytałem książkę = podwójna przyjemność z odkrycia innych wątków itd. Widzisz różnicę?

Mistrzu-1

To się chyba nie sprawdzi w przypadku kryminału. Co to za przyjemność czytać książkę, kiedy się zna rozwiązanie zagadki od początku?

ocenił(a) film na 3
Posesivo

Zgadzam się z Tobą - z tej książki można by zrobić świetny film. Szczerze mówiąc, gdybym nie czytała książki, to nie wiem czy odnalazłabym się w tym filmie. Jest bardzo nielogiczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones