PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852029}

Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było

Natalie Wood: What Remains Behind
6,5 287
ocen
6,5 10 1 287
Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było
powrót do forum filmu Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było
ocenił(a) film na 6
bardotek69

Film jest dostępny na HBO GO.

allieann

Dzięki. Czy za to się płaci?

allieann

A już widzę, jest tygodniowy bezpłatny okres próbny:)

ocenił(a) film na 6
bardotek69

Ubiegłeś mnie, za późno zauważyłam pytanie :) Dobre chociaż te 7 dni.

allieann

Czy można to obejrzeć gdzieś indziej niż na tym HBO GO? Nie działa mi to na telewizorze a na telefonie nie chcę oglądać. Zrzutu ekranu też jakoś nie mogę zrobić by obejrzeć to na tv z telefonu. Żal.

bardotek69

Szukałem i znalazłem na filman.cc osobiście po seansie czuje niedosyt skupiono się na jej największych aktorskich dokonań, zabrakło mi jej prywatnych nagrań, a nie głównie wywiadów telewizyjnych. Ostatecznie oceniłem tylko na piątkę, czyli jako średniak, biorąc pod uwagę inne dokumenty na temat osób ze świata kina, które już obejrzałem.

buterfly

Wow, dzięki wielkie, znalazłem właśnie i obejrzę to później w tym tygodniu:) które dokumenty o innych legendarnych aktorkach podobały Ci się bardziej zatem?

bardotek69

Ze świata kina tak się złożyło, że oglądałem dokumenty o aktorach, polecam ci Marlon Brando o sobie rewelacyjny dokument oraz drugi dokument, chociaż aktorsko nie jest to aktor o tym samym poziomie, to dokument mnie poruszył, chociaż osoby opowiadające nie tworzą laurki polecam Patrick Swayze — tancerz, aktor. Jeżeli interesuje cię też świat muzyki, to również mam dwie produkcje do polecenia Amy z 2015 oraz Whitney z 2018 roku.

buterfly

Marlona oglądałem, Patrick nie mój klimat a Amy i Whitney na mojej liście do obejrzenia:) ale dzięki.

bardotek69

Cieszę się, że zainteresowałem cię biografią Amy sam, mimo że nie jestem, jej fanem to biografia mnie wstrząsnęła.

buterfly

Ja mam ją na liście do obejrzenia od dnia premiery (razem z dokumentem o Whitney) i nawet mam to na DVD (było dodatkiem do jakiegoś pisma). Tylko czasu brak. Moja mama to oglądała i też jej się podobało więc nie jesteś sam:)

ocenił(a) film na 7
bardotek69

https://filman.cc/movies/historia-natalie-wood-pociecha-w-tym-co-bylo-natalie-wo od-what-remains-behind-2020

mat_queen

To jest do ściągnięcia czy obejrzenia online?

ocenił(a) film na 7
bardotek69

Można zrobić zarówno jedno jak i drugie. Ja właśnie pobieram. Już wkrótce seans. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones