PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152444}

Historia przemocy

A History of Violence
7,0 26 765
ocen
7,0 10 1 26765
7,3 22
oceny krytyków
Historia przemocy
powrót do forum filmu Historia przemocy

Nie ma to jak zdradzić w opisie najważniejszy punkt zwrotny filmu. Jestem pełen uznania.

ocenił(a) film na 9
zemstafreda

Zgadzam się zupełnie. Naszczęście najpierw obejrzałem film dopiero później zobaczyłem opis - inaczej zabiłoby mi to całą przyjemność!
Niech ktoś zmieni ten opis!!

zemstafreda

Do góry, niech ktoś to zmieni do cholery.

zemstafreda

hahahaha :D

ocenił(a) film na 7
zemstafreda

popieram, prawie jak plakat Planety małp, który zmienili całkiem niedawno a był największym spojlerem w historii

ocenił(a) film na 3
zemstafreda

Przyłączam się i łączę się w bólu. Opis to jakaś kpina.

zemstafreda

Chodzi o "Tom Stall ma kochającą żonę i dzieci. Wraz z pojawieniem się dwóch gangsterów, w jego życiu następuje nagły zwrot."?
Nie jest to najważniejszy element filmu, bo zwrot ten następuje na początku, zresztą akcja filmu od pierwszych jego minut sugeruje, że nastąpi przecięcie się losów dwóch zbirów i Toma. Sednem filmu jest to, co nastąpiło po owym przecięciu. No chyba, że kiedyś ten opis był inny.

nietzsche

wcześniej było napisane, że jest byłym gangsterem.

zemstafreda

Po co czytasz opis filmu .
To tak jak byś przeczytał streszczenie książki i narzekał ze jest zbyt szczegółowe.

nie rozumiem gimbusów
najlepiej pretensje do całego świata nie do siebie .

ocenił(a) film na 8
zemstafreda

Takim samym "geniuszem" wykazał się autor opisu filmu "Od zmierzchu do świtu". W tym opisie cały ten wielki zwrot akcji został zdradzony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones