PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 400 242
oceny
7,6 10 1 400242
6,5 33
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

To filmidło jest tak bardzo naszpikowane wszelkimi negatywnymi cechami marnej produkcji filmowej, ze podobać się może tylko najmniej wybrednym lub dzieciom.
Cala ta drętwa saga o tych kurduplach, krasnalach czy reszcie sfory "niezniszczalnych" w wersji dla dzieci to zlepek powielanych schematów i prymitywnej gloryfikacji dobra. Kino dla mało wybrednych.

ocenił(a) film na 10
Straight_Outta_GDW

A kto ci każe to oglądać. Oglądaj wielkie i ambitne kino dla inteligencji wyższego lotu. Ja tam lubię się odprężyć przy takich bajeczkach wizualnych.

ocenił(a) film na 1
karol.szp

Nikt mi nie kaze, sam chcialem, zeby spradzic "produkt", ktory niestety jest wadliwy :)

ocenił(a) film na 10
Straight_Outta_GDW

A które filmy są bez wad?

ocenił(a) film na 1
karol.szp

Jest ich toche, np Pulp Fiction, Goodfellas, Łowca Jelenii, Scarface, Taksowkarz, itd itd

ocenił(a) film na 10
Straight_Outta_GDW

A jakieś z tej samej kategori co hobbit czyli przygodowo, komediowo fantasy?

ocenił(a) film na 1
karol.szp

To hobbit jest komediowy, nie wiedzialem, bo zarty raczej dretwe byly :)
Jest masa z tej kategorii lepszych od tego dziadowskiego hobbita i przereklamowanych LOTR, jak chociazby: Willow, Legenda, Ladyhawke, Connan, Labirynt Fauna, Gwiezdny Pył, Królewna Śnieżka i Łowca, Między piekłem a niebem , Hellboy, Nieustraszeni bracia Grimm, itd itd

Straight_Outta_GDW

Miałeś wymienić filmy bez wad, a nie "lepsze".

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

miałeś się domyśleć że to alterkonto cycu i że zostało zablokowane. A teraz numerek do twojej mamy tutaj pisz.

Już niedługo skończysz prowokować zawszony trollu.

użytkownik usunięty
bartoszcyc8

kto tak powiedział :D ja nie trolluje stwierdzam fakt o tobie.

użytkownik usunięty

You made my day xDDD

użytkownik usunięty

ja mu nie odpuszczę nękania dziewczyn na filmwebie :D

ocenił(a) film na 8
Straight_Outta_GDW

Trochę w tym prawdy jest, aczkolwiek 1 dla tego filmu to lekka przesada.

Straight_Outta_GDW

Ciężko się nie zgodzić, bo książkowy oryginał to gatunkowo bajka. Więc nie wiem na co liczyłeś/aś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones