PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 400 242
oceny
7,6 10 1 400242
6,5 33
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

Orczyce

ocenił(a) film na 8

dlaczego w uniwersum nie ma orczyc? przeciez jakos syn Azoga musial sie jaksos narodzic...

ocenił(a) film na 8
rotanimod

Może są tylko się specjalnie nie wyróżniają :P Takie są Piękne :)

ocenił(a) film na 8
Valarin

...

ocenił(a) film na 9
Valarin

A u elfów odróżniasz faceta od kobiety? :D

ocenił(a) film na 8
Borys1900

Jasne :) Tyle, że u elfa wiadomo kto jest kto :) A tak serio to Orkowe Panie najpewniej nie walczyły na wojnie :)

Valarin

orkowie są "mrocznymi karykaturami elfów" więc tak samo ciężko odróżnić faceta od kobiety jak u elfów ;)

ocenił(a) film na 8
AlicjaWasyluk0911

W sumie racja :P

użytkownik usunięty
rotanimod

Sugeruję że nie czytałeś "Władcy Pierścieni" (albo jak czytałeś to niezbyt uważnie) natomiast w filmie Saruman opowiada jednemu z Uruk-Hai pochodzenie orków :)

rotanimod

może adoptowany ;d Nie ma raczej orczyc. Orkowie powstają z elfów.

ocenił(a) film na 8
Anakin_Skywalker

no wlasnie powinni to wyjasnic.... azog msial jakos spolodzic bolga...

użytkownik usunięty
rotanimod

Nie pozostaje mi nic innego jak odesłać Cię do "Silmarillionu". Można powiedzieć że jest tam spisana cała historia stworzenia Śródziemia, wraz z różnymi ciekawostkami :) i myślę że to koniec tematu.

już widzę jak cały sztab ludzi którzy zadają sobie to pytanie pędzą na złamanie karku do księgarni żeby kupić książkę która jest głównie dla fanów i ciężko się ją czyta...

użytkownik usunięty
AlicjaWasyluk0911

O tempora, o mores!

czasami łatwiej powiedzieć - niż odesłać ;)

użytkownik usunięty
AlicjaWasyluk0911

Niby tak, jednak w dzisiejszych czasach lepiej mówić gdzie co jest niż podawać na tacy, sam w ten sposób dowiedziałem się więcej niż chciałem i nigdy nie żałowałem :)

nie każdy ma czas - i chciałby odpowiedź od razu ;)

ocenił(a) film na 4
AlicjaWasyluk0911

A tam zaraz do księgarni. Wygooglać streszczenie/odpowiedni fragment i tyle. ;)
W ogóle... Naprawdę tak ciężko się to czyta? Wszyscy mnie przed tym ostrzegali, a ja jestem po trzech dniach w połowie książki ;-;

ocenił(a) film na 7
Sharikov

Jeśli mowa o Silmarillion to ogólnie jest uznawany za ciężki do czytania ze względu na ogrom nazw własnych w których można się pogubić.

ocenił(a) film na 4
Anthrax91

No dobra, jeżeli to jest powód, to zwracam honor ;)

Sharikov

już widzę gimbaze która sięga po silmarillion :D

ocenił(a) film na 8
AlicjaWasyluk0911

A co w tym takiego dziwnego? Ja jestem w 3gim, a przeczytałem silmarilion już dwa razy :D

ocenił(a) film na 4
AlicjaWasyluk0911

?? wybacz, ale gimbaza to dla mnie dawne wieki, że tak powiem
z resztą nie wiem, w czym problem, to nie jest jakaś niesamowicie skomplikowana i bezdennie głęboka książka, normalny gimnazjalista nie powinien miec z nią proiblemu :P

Sharikov

oj tam oj tam - trochę się śmieje przecież, weź pod uwagę że zazwyczaj na całą klasę jest tylko kilka osób oczytanych w fantastyce ;)

ocenił(a) film na 4
AlicjaWasyluk0911

Nie no wiem, chociaż ja miałam jakąś dziwną klasę, u nas było na przerwach prawie że zbiorowe czytanie Martina :P

ocenił(a) film na 10
rotanimod

Bo zmiękczyłoby obraz orków jako zabójczych maszyn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones