PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 400 242
oceny
7,6 10 1 400242
6,5 33
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

Bo akcja Hobbita dzieje się przed wydarzeniami z Władcy pierścieni. Tak przynajmniej mi się wydaje.

nudecroft

Serio? Co ty nie powiesz.

kamilxxx09

Tyle że 60 lat dla Gandalfa to nic.

kamilxxx09

Myślisz że tacy jak on o wiele wolniej się starzeją? Możliwe.

użytkownik usunięty
nudecroft

wiek Gandalfa liczy się w tysiącach lat, ale Ian McKellen trudno żeby 10 lat później był młodszy.

ocenił(a) film na 10

I tak trzyma się niesamowicie. Typ faceta, który zasuwa do samego końca.

ocenił(a) film na 7
nudecroft

Gandalf nie jest człowiekiem, ciężko tu mówić o jakimś procesie starzenia się, postać starca przybrał już gdy przybył do Śródziemia jakieś 2tys lat przed wydarzeniami z Hobbita.

Anthrax91

No dobra, w takim razie wierzę ci.

ocenił(a) film na 5
nudecroft

Na innym forum widziałem podobnie kretyński temat. To takie trudne sie domyslić, że ludzie się starzeją? Powiedz mi i uratuj swój honor, ...nie pisałaś tego tematu na poważnie co nie?

straightlines

Pisałam tylko jako ciekawostkę, oczywiście że wiem, że z punktu widzenia logistycznego nie możliwe jest aby Ian McKellen był młodszy. Jeżeli już to cyfrowo można by było go odmłodzić ale wówczas wyglądałoby to sztucznie.

ocenił(a) film na 8
nudecroft

No niestety w pierwszych książkach o Harrym Potterze też główny bohater miał być prawie w tym samym wieku a w filmie rósł jak na drożdżach :p
p.s. przecież to wiadome, że nie odmłodnieje a komputerowo to w filmie jest mnóstwo rzeczy więc i to nie byłoby dla nich problemem, najwidoczniej tak im pasowało a myślę, że większości odbiorców to też nie wadziło. Co do wieku książkowego to widzę, że już ktoś pisał :)

nudecroft

No bo wiesz ludzi się starzej a nie młodnieją -,- myślisz że aktor który grał Gandalfa robi się co raz młodszy i ładniejszy? -,- jesli ni e wiesz że ludzie się starzeją to poczytaj o tym w jakiejś książce a jeśli takiej książki nie posiadasz to poczytaj o tym w internecie -,-

MiReria232

Nie musisz się wymądrzać doskonale wiem że się starzeją dlatego też Peter Jackson powinien był nakręcić Hobbita wcześniej.

nudecroft

Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić ale to PJ decyduje w jakiej kolejnoście kręci filmy i kiedy jej kręci do tego aktorzy mogli nie mieć przedtem czasu i przygotowania do takiej produkcij trochę trwają -,-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones