PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 400 196
ocen
7,6 10 1 400196
6,5 33
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

ludzie !

ocenił(a) film na 3

to najgorsza , najnudniejsza czesc ! masakra! praktycznie można zasnąć . po poczatkowej scenie ataku smoka pozniej nastepuje straszliwa nuda!!!!ogolnie uwazam te czesc za calkowicie najgorszą jaka nakrecil Jackson . Mam tu na mysli te trylogie jak i LOTR.

użytkownik usunięty
bananowiec_100

Ta część jest najlepsza, fakt pierwsze 30 minut może wydawać się nużące, i naciągane lekko owszem. Wymuszony humor, czy też sztuczność bijącą po oczach. Ale tak poza tym jeśli chodzi o Hobbita to to najlepsza część.

Pustkowie już od momentu mrocznej puszczy i Esgaroth nudzi, myślałem że zasnę... Dol Guldur jest świetnym wątkiem i sceny ze smaugiem bez tej gonitwy.

Bitwa? trochę lepsza od pustkowia ale jest też pełna absurdów głowa boli od tych sztuczności.

Mam pytanie? Lotr też uważasz za słaby???

ocenił(a) film na 3

LOTR zwlaszcza 2 i 3 to arcydzieło

użytkownik usunięty
bananowiec_100

Jak dla mnie najlepsza to Drużyna Pierścienia, ale zgadzam się z tobą że cała trylogia Lotr jest arcydziełem. Hobbita za bardzo rozwleczono na trylogię co jest smutne, bo trylogia dostała nadmiar absurdów a szkoda.

bananowiec_100

Myślisz, że kogoś to obchodzi? Błąd.

ocenił(a) film na 3
kamilxxx09

mnie ! a ze to forum to innych pewnie tez zainteresuje moja opinia !

użytkownik usunięty
bananowiec_100

nie zwracaj na niego uwagi. Nie ma sensu... To gość który robił syf na forach Hobbitów przez 4 lata

ocenił(a) film na 3
kamilxxx09

na szczęscie Kamil nie wypowiadasz sie jako ogól forumowiczow .

bananowiec_100

Faktycznie film jest dość słaby i nie ma co go nawet porównywać z książką która jest o niebo lepsza.

użytkownik usunięty
bananowiec_100

Co racja to racja. W końcu LotR to LotR, nie ma to tamto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones