PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 195
ocen
7,6 10 1 322195
6,1 28
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Ciche wody są najgłębsze. To stwierdzenie idealnie obrazuje film. Czy te dzieło jest godne? Jest
dobre?

Dlaczego szef krasnali nie doceniał hobbita i w dalszym ciągu pozostaje w stosunku do niego
niewdzięczny? Przecież nawet starożytne indiańskie plemię Czirokezów doceniało hobbity.
Kierowali się maksymami takimi jak "Nie osądzaj człowieka, dopóki nie pochodzisz w jego
mokasynach przez dwa obroty księżyca." lub "Dobry wojownik jest marnym zwiadowcą." Szkoda,
że krasnal nie wyciągnął z tego wniosków i jest gburem gorszym niż mój sąsiad Waldek
(pozdrawiam cię).
"Errare è umano." - mawia mój nauczyciel gry na fortepianie, jednak Thorin nie jest człowiek,
więc to go nie dotyczy.

Film ogólnie skierowany raczej do gimbusów i fanów r&b (Alicia Keyes dobra dupeczka, ale bez
przesady). Nie przekazuje żadnych konkretnych wartości, raczej jest czymś w stylu próby
masowej manipulacji na ludności demokratycznych tfu zorganizowanych terytorialnie
społeczności. Mam mętlik w głowie. Liczę na szybką odpowiedź.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones