PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 323
oceny
7,6 10 1 322323
6,1 28
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Głos Smauga.

ocenił(a) film na 7

Gdy Smaug po raz pierwszy przemówił, zacząłem żałować, że nie jestem kobietą. Gdybym był i ktoś
z takim głosem powiedział do mnie COKOLWIEK, to z wrażenia roztopiłbym się, niczym śnieg w
upale.

użytkownik usunięty
garfield_7

Racja głos Smauga niesamowity - chyba to jest największy atut tego filmu :)

ocenił(a) film na 7

Bez wątpienia.

użytkownik usunięty
garfield_7

Hymm chyba tylko dla niego zakupie DVD :)

ocenił(a) film na 8
garfield_7

Takie same odczucia, od zawsze, wywołuje we mnie głos Seana Connery.

ocenił(a) film na 7
helenka11

Jakoś mnie to nie dziwi

ocenił(a) film na 9
garfield_7

I Am King under the Mountain ;>

ocenił(a) film na 7
sant

OOOOOOH YEEEEAAAAAAAH!!!!!

użytkownik usunięty
sant

I am fire.

I AM... DEATH

ocenił(a) film na 6
garfield_7

co w tym dziwnego? głos podkładał przecież Benedict "Sherlock" Cumberbatch - i więcej tłumaczyć nie trzeba :)

Ariel_2

Wolałabym Alana Rickmana. Jak w Harrym Potterze mówi "always" to ja sie szczerze dziwie, ze producenci podpasek nie zaoferowali mu 20 mln zeby tak mowil.
Dobrze ze ma godnego, mlodszego nastepce.

e_wok

Haha, uśmiałam się z tego "always" :D
Ale zgadzam się całkowicie- Alan też ma niesamowity głos, mnie zawsze rozwala to jego "Mr Potter... Our new celebrity..." w HP :)
Albo jeszcze to jego "page 394"!!! :D

ocenił(a) film na 10
garfield_7

Całkowicie się zgadzam. Aż mnie ciarki przeszły:)

ocenił(a) film na 9
garfield_7

Ciekawe spostrzeżenie. ;)

Trzeba przyznać, że smoczo-zmutowany głos Benedickta brzmi wspaniale.

W ogóle wymiana uprzejmości między Smaugiem a hobbitem jest jedną z lepszych scen filmu. Dowcipna i mocna jednocześnie. Trzeba przyznać, że smok jak na samotnika lubującego się w towarzystwie złota, okazał się dość wygadany. Bardzo dobrze, dla nas kobiet i nie tylko :P

ocenił(a) film na 9
martakepinska

Smaug był wygadany bo był pewien, że rzeczywiście jest królem pod górą i nie ma na niego bata - jednocześnie chciwy i łasy na każdą błyskotkę (jak sam powiedział, nie odda ani jednej monety ze skarbu), a zarazem pyszny z zachwytu nad samym sobą.
A sam Benedict Cumberbatch nie tak dawno pokazał w Star Treku na co go stać, tu tylko to potwierdza.

garfield_7

Głos, nie przeczę, zacny, ale smok mógł być nieco bardziej "masywny". I szkoda, że nie miał czterech kończyn i skrzydeł, tylko dwie kończyny tylne i przednie przekształcone w skrzydła.

ocenił(a) film na 8
mataertest

Mi również się wydaje, że tak by było o niebo lepiej. :D

użytkownik usunięty
easeupyourego

Ponoć taka zmiana zaszła dlatego, ponieważ animacja postaci z czterema kończynami jest łatwiejsza, niż z sześcioma.

easeupyourego

Nie wpadlam, ze mozna sie do tego przyczepic :)

garfield_7

Zgadza się, głos Smauga jak i jego wygląd to jedne z najmocniejszych punktów filmu

ocenił(a) film na 8
garfield_7

Benedict Cumberbatch ma niesamowity głos. Smok był wielkim atutem w tym filmie. A jak sam ben powiedział, jego ulubiona kwestia to " I am fire. I am death"

ocenił(a) film na 5
garfield_7

Mogę być troszkę bezczelna? To zamiast żałowac, że nie jestes kobietą, żałuj że nie jesteś NIM. Wiesz jakie miałbyś możliwości? Bo on może kłamać, może przeklinać, byle tylko zechciał mówić... Magiczny głos... :D

garfield_7

Uwazaj bo moze Ci sie orientacja zmienia ;)

konkretny jest Benek i mimo, ze wizualnie czyt pierwsze wrazenie taki sobie tzn w moim odczuciu to nadrabia 'tym czyms' no i snieg topnieje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones