PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 323
oceny
7,6 10 1 322323
6,1 28
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Do Hobbita Pustkowie Smauga edycji rozszerzonej na dvd blu ray i blu ray 3D, zostało 62 dni

ocenił(a) film na 6
Gandalf_Szary_2

Czy wiadomo już ile minut zostanie dodane i co w nich będzie?

DzejPi

25 minut.

ocenił(a) film na 8
obleh

Dokładnie między innymi będzię więcej mrocznej puszczy, juz scena została pokazana. Idealnie pokazuje jak krasnoludy na każdym kroku wykorzystywali Bilba. Swoją drogą o pozostały scenach mało wiemy. A i Beorn potwierdzony

Czy zobaczymy Gandalfa walczącego z Thrainem w Dol Guldur, czy będą krasnoludy w Dal, i co z Laketown ponoć ma być dłuższe High Fells
. I ostatnie pytanie gdyby to było jak to zmieszczą do 25 minut no cóż jedno jest pewne że, część z tych scen zobaczymy jako urywki na dodatkach. A resztę na płytce

Więc za 61 dni Hobbit Pustkowie Smauga w wersji rozszerzonej to się dowiemy :)

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

A skąd Ty masz informacje,że część dodanych scen będzie w dodatkach?,jeszcze chyba nigdy tak nie było.

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Nie mam żadnych informacji. Jejku z niektórymi filmami tak jest że sceny usunięte są naprzykład na drugiej płytce. Naprzykład z HarryPotter tak jest. Nie wiem czy tu będzie ale może w dodatkach zostanie coś wspomniane gdyby nie było. Czekaj jeszcze za 55 dni wszystko się okaże

ocenił(a) film na 9
lelen_lis

W Powrocie Króla EE w dodatkach są usunięte sceny - np jak Aragornowi nakładają zbóje z drzewem MinasTirith

ocenił(a) film na 8
DzejPi

Tyle razy to było wałkowane ja nie mogę tak trudno w necie wyszukać :/. W internecie została pokazana miesiąc temu pierwsza scena z wersji rozszerzonej

ocenił(a) film na 8
DzejPi

Zostały już potwierdzone sceny te sceny które pojawią się w rozszerzonej edycji Pustkowia Smauga to:

- Więcej Beorna
- Więcej Mrocznej Puszczy: między innymi scena przeprawy przez rzekę
- rozszerzona walka elfów
- Gandalf vs Thrain Dol Guldur scena ta będzie chwilę przed walką z Azogiem i z Nekromantą czyli z Sauronem
- dłuższe Laketown między innymi Władca Miasta na jeziorze
- prawdopodobnie krasnoludy zwiedzające Dal
- i być może nie co więcej Smauga

Te 13 minut które w wersji rozszerzonej Niezwykłej podróży różnicy nie zrobiły zbyt wielkiej, za to Pustkowie Smauga w 25 minutach zyska bardzo wiele. Szykuje się przyjemny listopadowy wieczór seansowy

ocenił(a) film na 10
Gandalf_Szary_2

a Leśnego Królestwa nie będzie więcej?

użytkownik usunięty
DzejPi

http://www.filmweb.pl/film/Hobbit%3A+Bitwa+Pi%C4%99ciu+Armii-2014-662242/discuss ion/Wersja+rozszerzona+z+kategori%C4%85+r.,2669764

tu już są informacje o EE Bitwy jak kogoś interesuje

ocenił(a) film na 10
Gandalf_Szary_2

wolę rozszerzony ^^ bo wtedy jest sporo ciekawych wątków :)

ocenił(a) film na 8
zelinka2493

Dokładnie i będzie z lektorem Hobbit Pustkowie Smauga Edycja Rozszerzona już za całe dwa miesiące czyli 60 dni hurra

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Hobbit Pustkowie Smauga Edycja rozszerzona już za 59 dni

ocenił(a) film na 6
zelinka2493

Yhym....na przykład nagie krasnoludy w fontannie, albo dodatkowa piosenka goblinów.
Niezwykle ciekawe wątki.

Anthrax91

Co do fontanny to jakiś sens mimo wszystko ta scena ma. Pokazuje, że krasnoludy niezbyt szanują piękne dzieła sztuki innych ras, a wytwory rąk elfów tym bardziej. Możliwe, że trochę z zazdrości. Elfy jak wiadomo to rasa wybinie ceniąca sztukę i rękodzieło, więc mina Elronda mówi wszystko. Wparowała mu do domu kompania mało okrzesanych istot w jego mniemaniu i mimo wszystko chce zachować klasę stoickim spokojem. Oczywiście wszystko to na tle odwiecznego konfiltu tych dwóch ras. Scena ta jednocześnie pokazuje, że krasnoludom nie obca jest higiena osobista i że mieszkańcy Śródziemia też się myją, nawet jeśli tą czynność robią na wariata;)

ocenił(a) film na 6
obleh

Jakież to głębokie.

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

głebokie jest Twoje jęczenie na scenę co trwa niecałą minutę...

ocenił(a) film na 6
DaroO2222

No tyle mniej więcej te sceny trwają.
Głębokie jest rozszerzanie filmu który już jest rozszerzony do abstrakcyjnej długości w wersji kinowej.

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

Każe Ci ktoś oglądać? Siebie męczysz i nas zadręczasz.

ocenił(a) film na 6
milka19

Lubie Was dręczyć. Wersje rozszerzoną na pewno obejrzę ze zwykłej ciekawości.

ocenił(a) film na 9
Anthrax91

Sadysta. :)

ocenił(a) film na 9
Gandalf_Szary_2

Zapowiadają się bardzo ciekawe sceny, na które warto czekać. Już z przodu piątka, pozostało jeszcze 59 dni do EE ;)

ocenił(a) film na 8
Treasure659

Dokładnie ale będzie lepiej jak z przodu będzie sama piąteczka ale właściwie to 100 złotych mam bo koło tej ceny będzie kosztować, biegiem do sklepu 7 listopada przyjdę do domu. I oczywiście :) po proszę mamę by mi dołączyla do prezentów, 24 grudnia dostanę. Takie mam życzenie i obejrzeć 25 grudnia dzień przed pójściem do kina. Jak będe cierpliwy to uda mi się wytrzymać do listopada 2015 bo wtedy będzie czekanie na EE BPA. Ciepliwi zostają nagrodzeni ;)

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Hobbit Pustkowie Smauga edycja rozszerzona już za 58 dni

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Hobbit Pustkowie Smauga Edycja Rozszerzona już za 57 dni

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Hobbit Pustkowie Smauga Edycja Rozszerzona już za 56 dni

Gandalf_Szary_2

Trzeba mieć 150zł przygotowane;)

ocenił(a) film na 8
obleh

Zależy oczywiście można kupć taniej. Hobbit Niezwykła Podróż EE w tesco kosztuje 100 złotych bez grosza liczę na taką samą cenę Pustkowia, ale zresztą ja to mistrz chodzenia po sklepach supermaketach. Ja to jeżdżę po agorach realach , tesco kauflandach itp więc wyczaje gdzieś odpowidnią scenę że mi jeszcze 100 złotych zostanie podzielić przez kilka osób na Hobbita zabrać tak więc nie ma się co martwić

Hobbit Pustkowie Smauga Edycja rozszerzona już za 55 dni

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Hobbit Pustkowie Smauga Edycja Rozszerzona już za 54 dni

Gandalf_Szary_2

Mówię o blu-ray bo dvd to jednak nie to.

ocenił(a) film na 8
obleh

A no chyba że tak. Ale to do tej ceny co dodałeś musisz dodać jeszcze cztery 10. Bo z tego co wiem już wersja kinowa na blu ray kosztuje 120 złotych nie mówiąc już o 3D które, kosztuje 170 złotych. A skoro wersja rozszerzona dvd od kinowej jest droższa o 40 złotych, to blu ray może być podobnie. Trzeba być przygotowanym na 190 złotych. Chyba że kupujesz 3D to musisz mieć, około 210 złotych

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Wersja rozszerzona "Niezwykłej Podróży" na BD kosztowała 130 zł, więc teraz powinno być podobnie. Pamiętaj, że to już nie jest premiera filmu, którego nie ma jeszcze na rynku, więc cena jest niższa.

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Teraz sprawdziłem na necie i faktycznie nawet w empiku kosztuje 143 zł, z groszami a kosztowało 150 ale, co do wersji rozszerzonej 3D to miałem racje bo, kosztuje 209 złotych. No cóż jak mówi obleh to 150 złotych na Hobbit Pustkowie Smauga edycje rozszerzoną blu ray trzeba mieć przygotowane. A ja kupię na dvd i też będzie dobrze, blu ray nie mam. Więc u mnie 100 złotych starczy, oczywiście będe szukał taniej

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Wersja rozszerzona, 3BD w dniu premiery kosztowała mnie 130 zł na Empik.com, mam nadzieję, że i w tym roku będzie podobnie.

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Sprawdziłem sobie zrealizowane zamówienia na Empik.com i troszeczkę minąłem się z prawdą: 139,99 zł w dniu premiery. Wersji 3D nie kupuję.

użytkownik usunięty
Gandalf_Szary_2

łooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oo.licz sobie licz sobie licz sobie.jestes uposledzony

ocenił(a) film na 10

raczej ty

ocenił(a) film na 8
zelinka2493

Nie zwracaj uwagi i nie odpisuj.

Hobbit Pustkowie Smauga Edycja Rozszerzona już za 53 dni

ocenił(a) film na 10
Gandalf_Szary_2

chciałabym już teraz :D

ocenił(a) film na 8
zelinka2493

Każdy fan chce :). Ale nie dużo już zostało za niecałe 4 tygodnie dostaniemy pełny już trailer, kilka plakatów zresztą też od października zacznie się "czas Hobbita"

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Hobbit Pustkowie Smauga Edycja Rozszerzona już za 52 dni

ocenił(a) film na 9
Gandalf_Szary_2

Jeszcze tylko pozostało 51 dni, coraz szybciej się zbliża ten listopad :)

ocenił(a) film na 10
Treasure659

raczej październk :D

ocenił(a) film na 8
zelinka2493

Październik też ale jemu chodziło że miesiąc w którym jest premiera na dvd blu ray i blu ray 3D Edycja rozszerzona Hobbit Pustkowie Smauga czyli, jemu chodziło o to że listopad z każdym dniem się zbliża a 7 października pozostanie tylko 30 dni czyli miesiąc do wersji rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga. Oczywiście październik także coraz bliżej :)

ocenił(a) film na 8
Treasure659

Hobbit Pustkowie Smauga Edycja Rozszerzona za równe 50 dni :)

ocenił(a) film na 8
Treasure659

Hobbit Pustkowie Smauga Edycja Rozszerzona za równe 50 dni :) . Coś się zwiesiło i dwa posty się wysłały

ocenił(a) film na 8
Treasure659

Do Edycji Rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga zostało 49 dni

ocenił(a) film na 9
Gandalf_Szary_2

Do premiery EE pozostało prawie 48 dni ;)
Aby umilić czas oczekiwania, rano pojawił się zwiastun EE :)
http://www.movieweb.com/hobbit-desolation-smaug-trailer-extended-edition

ocenił(a) film na 8
Treasure659

Właściwie to za dwie godziny zostanie 48 dni ale tak, sceny zapowiadają się bardzo ciekawie. Ja bardzo czekam na tą scene z Thrainem w Dol Guldur

ocenił(a) film na 8
Gandalf_Szary_2

Do Edycji rozszerzonej Hobbit Pustkowie Smauga pozostało 48 dni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones