PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 315
ocen
7,6 10 1 322315
6,1 28
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Film uproszczony do granic możliwości...
Zawsze lubiłam książki Tolkiena a saga władcy pierścieni była jednym z lepszych (lub najlepszych) filmów fantasy jakich w życiu widziałam. Po średniej części pierwszej hobbita byłam pewna, że druga część z pewnością się zrehabilituje bo zwiastuny były tak epickie, że głowa mała. Jednak film okazał sie jeszcze gorszy a wątek elfów leśnych po postu mnie dobił... chyba nikt nie spodziewał sie wątku miłosnego w hobbicie a do tego elfa z krasnoludem, normalnie żal dupę ściska a Tolkien przewraca sie w grobie.
Król elfów wygląda i zachowuje sie jak gej a włosy ma dłuższe od niejednej kobiety. Powrót legolasa był tak niepotrzebny. Bo po co widz ma patrzeć na jego twarz wygenerowaną w CGI

ocenił(a) film na 6
LadywithRose960

Co masz na myśli pisząc uproszczony? Bo nie rozumiem. Film nie jest uproszczony. Tylko na siłę udziwniony i rozciągnięty.
Gdyby zostali na 2 częściach, to myślę że powstałyby dwa bardzo dobre filmy, a tak pododawali romanse, Legolasy, Alfridy, Azogi , nic nie wnoszące oblewanie smoka złotem itp.. A w trójce brakuje zakończenia najważniejszych wątków ......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones