PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 516
ocen
7,6 10 1 322516
6,1 29
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Wyobrażałam go sobie jako pustelnika, zakochanego w zwierzętach i roślinach; lecz wciąż Istari. W końcu jako czarodziej był jednym z najpotężniejszych istot w Śródziemiu. Ten # jak dla mnie był zbyt zbzikowany...zbyt komediowy... Nie powiem- był sympatyczny, dał się polubić. Brakowało mi w nim tylko takiej dostojności, magii... w filmie zrobili z niego za dużego dziwaka.. Gandalf rzadko używał swojej mocy, ale było czuć,że to nie jest zwyczajny facet...Saruman tak samo... u Radagasta tego nie wyczułam

ocenił(a) film na 8
Opheliac89

Wszystko byłoby super gdyby nie ten sanie królików i odchody na twarzy.

ocenił(a) film na 8
Opheliac89

Mógłby być wyższy. I serio bez ptasiego guana na brodzie i wróbli pod kapeluszem. Dobrze wszyscy wiemy, że był sługą Yavanny i kochał przyrodę, ale tamto to już jest hiperbola przeistaczająca się w groteskę. Byłbym szczęśliwy gdyby miał też więcej dostojeństwa, tak jak Gandalf lub Saruman, tu był zbyt infantylny, ale w LOTR też był przedstawiony jako naiwniaczek, bo Saruman używał go, niestety, jako gońca.

ocenił(a) film na 7
Opheliac89

Ja wyobrażałem sobie Radagasta jako odludka, chociaż bardziej poważnego niż ten filmowy. Ale na ekranie facet da się lubić :)

ocenił(a) film na 10
Opheliac89

Fakt, trochę odbiegał od moich wyobrażeń. Ale tak samo odbiegała od moich wyobrażeń Tilda Swinton jako Biała Czarownica z 'Opowieści z Narnii'. Przypomniałam sobie tamto odczucie, zacisnęłam zęby - i okazało się, że coś jednak w takim Radagaście można znaleźć na plus. Luz w stylu Toma Bombadila mianowicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones