PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 315
ocen
7,6 10 1 322315
6,1 28
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Piosenka na końcu, przy napisach jest świetna!

ocenił(a) film na 9
Gimli13_filmweb

Wszyscy tak mówią. Tylko mi się nie podoba? :D

ocenił(a) film na 9
Claren

Każdy ma swój gust. Kiedy pierwszy raz oglądałem Hobbita w kinie to niezbyt mi się nie podobała, drugi raz oglądałem na HBO - nie podobała. Aż wreszcie obejrzałem wersję rozszerzoną, i wtedy uznałem, iż jest świetna. Ale brzmi dobrze, tylko jeżeli się wczuje w klimat filmu, na YouTube już nie brzmi tak dobrze. Podobnie jest z np. No we are free Lissy Gerard z filmu Gladiator

ocenił(a) film na 9
Gimli13_filmweb

Co do wersji rozszerzonej. Dużo jest tam nowych, ciekawych scen? Byłem w kinie na Pustkowiu Smauga i też mi się nie podobał, ale wczoraj obejrzałem w skupieniu i było mega. Oczywiście oglądałem zwykłą wersję.

ocenił(a) film na 9
Claren

W wersji rozszerzonej dodali na przykład przychodzenie krasnoludów pojedynczo do Beorna, jest więcej puszczy, dodane sceny z Gandalfem. No i wątek z ojcem Thorina, którego Gandalf spotyka później w ruinach zamku. Scen ze smokiem jest więcej

użytkownik usunięty
Claren

nie tylko. Bo mi też , ja kocham May it be

ocenił(a) film na 9

To May it Be powinno dostać Oscara, a nie jakaś głupia kreskówka

użytkownik usunięty
Gimli13_filmweb

no dokładnie.....

ocenił(a) film na 9

Sprawdziłem May it be. Rzeczywiście pasuje idealnie do klimatu LOTRa. Nie jestem fanem śpiewanych kawałków do tego typu filmów, bo dla mnie po prostu nie pasują do całości (patrz i see fire ), ale May it be jest dobre :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones