PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469867}

Hobbit: Pustkowie Smauga

The Hobbit: The Desolation of Smaug
7,6 322 323
oceny
7,6 10 1 322323
6,1 28
ocen krytyków
Hobbit: Pustkowie Smauga
powrót do forum filmu Hobbit: Pustkowie Smauga

Taki luźniejszy temat.
Gdzie byście woleli coś zjeść i wypić?. Nie jest to temat kompletnie oderwany od filmu, bo możliwe, że zobaczymy którąś z knajpek w wersji rozszerzonej lub w drugiej części.
Ja bym wybrał gospodę w Bree, bo są pinty, no i można przenocować na piętrze po imprezie;)

ocenił(a) film na 8
obleh

a ja chyba Shire. Jako miły przystanek przed szturmem na Dol Guldur :)

obleh

Zobaczcie te szklanki:)
http://img845.imageshack.us/img845/8427/pintglassgreendragonpra.jpg

ocenił(a) film na 10
obleh

Ale w Zielonym smoku możesz się cieszyć towarzystwem przezacnych hobbitów, można beztrosko pośpiewać i potańcować ;-) A do Rozbrykanego kucyk można się wybrać by poszukać większych wrażeń, zawsze się tam kręcą różne typy z całego Śródziemia i dowiedzieć ciekawych rzeczy. Ja jednak wolę sielskie Shire. W Kucyku można łatwiej w ryj dostać, jak ktoś lubi takie rozrywki.

obleh

Oczywiście że Zielony Smok. Tam panuje milsza atmosfera:)

obleh

Zielony smok jest bezpieczniejszy, ale mógłby się znudzić. Pod rozbrykanym kucykiem można by się więcej dowiedzieć o świecie. Najpierw byłam zdecydowana na Shire, ale po namyśle jednak Bree.

obleh

Wolę w "Pod Rozbrykanym Kucykiem".

ocenił(a) film na 6
obleh

Ja w knajpie u hobbitów uderzałbym głową o sufit więc odpada.. Rivendell też odpada, bo tam mięsa nie podają.
Wybierałbym między Bree, a gościną u krasnoludów.


Knajpki to wbrew pozorom bardzo ważny element filmów - pozwalają trochę się wczuć w klimat tamtej epoki.

ocenił(a) film na 9
obleh

Rozbrykany kucyk zdecydowanie. Dużo wiadomości o świecie, dużo kupców i górników przechodzi tamtejszym szlakiem - co oznacza dostęp do krasnoludzkich towarów i informacje o wydarzeniach z Gór Błękitnych. Plus wizyty Strażników co jakiś czas i samego Gandalfa :D
Dodatkowe pozytywy to dobry jadłospis (w którym nie brakuje piwa), oraz miła atmosfera. Wystarczy podać dobre nazwisko, a ludzie od razu traktują Cię jak członka dalekiej rodziny (tak jak z Frodem). I jest w miarę bezpiecznie, bo Bree nie doświadcza wojny dzięki Dunedainom i czuć jeszcze klimat Północnego Królestwa :)

obleh

Porównanie barmanów;).
Hobbiton :
http://arwen-undomiel.com/images/other/Rosie_2.jpg

Bree:
http://cdn.obsidianportal.com/assets/122716/butterbur2.jpg

ocenił(a) film na 9
obleh

zielony smok

ocenił(a) film na 9
obleh

Do Rozbrykanego Kucyka - Spotkać Aragorna ;) spalić z nim fajkowe ziele "najlepsze z południowej ćwiartki " ;) i razem obalić kilka kufli dobrego browarka a potem razem spuścić łomot kilku drabom ;)

ocenił(a) film na 10
obleh

Do Zielonego Smoka teraz, do Rozbrykanego Kucyka - po porządnym kursie technik samoobrony :)

TangoAndWaltz

Jak pod Rozbrykanym to tylko ciemne piwko;)

ocenił(a) film na 8
obleh

Zielony Smok, tam mają sielsko i swojsko. Ogólnie Hobbiton to urocza kraina, odnalazłabym się tam bo lubię wieś i spokój oraz mam w sobie odrobinę hobbickiej natury :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones