PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870324}

Hokus Pokus 2

Hocus Pocus 2
5,7 4 655
ocen
5,7 10 1 4655
5,7 3
oceny krytyków
Hokus Pokus 2
powrót do forum filmu Hokus Pokus 2

Oglądałam ten film z otwartym umysłem. Zacznijmy od tego, że Hokus Pokus to film z zamysłem na Halloween. Tak jak pierwsza część była spoko, tak ta jest mało halloweenowa....początek filmu i te dziewczynki były super. Potem weszlo to wszystko w atmosferę disneychannel.

ocenił(a) film na 5
Ragnarok89

Dodatkowo mary miała czuć zapach dzieci...w tej części zupełnie o tym zapomniano, bo prócz śmierci wielebnego powinno im zależeć na młodości i życiu...w ogóle jakoś tego nie kumam...

Ragnarok89

dobrze napisane, ze to bardziej w klimacie Disney Channel. Teraz jest straszny hipe na kontynuacje po latach, remake a większość z nich nie jest lepsza niz pierwowzór, co jest dziwne, bo filmy x lat temu nie miały takiego wsparcia technologii i wypadały świetnie i tak samo było z tym filmem. Pierwsza część miała w sobie magie, czar a tutaj takie sobie to wszystko. No ale fajnie, ze chociaz zrobili;)

madoxTV

Dziś stworzenie takiego filmu jest o wiele łatwiejsze co niestety widać od razu porównując z częścią pierwszą.

Ragnarok89

Ja myślę, że myślano głównie o najmłodszych odbiorcach filmu, żeby się nie bali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones