PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 284
oceny
7,2 10 1 202284
6,3 28
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

9!

ocenił(a) film na 9

Dałem 9 bo to jest właśnie idealny przykład dobrej komedii! Lekka i inteligenta no i do tego b. dobra obsada :)

ocenił(a) film na 10
wetheurban

ja dałam mu też wysoką notę :) może to zwykła komedia, ale ten film ma coś w sobie magicznego :) idealnie dobrani aktorzy i wspaniała oprawa muzyczna:) urzeka mnie też początek filmu... :)

ocenił(a) film na 9
Lea_

w pełni się z tobą zgadzam :) początek urzeka ;)

ocenił(a) film na 8
wetheurban

A mnie urzeka cały film. Op pierwszej minuty, do ostatniej. Ciepły, nie przesłodzony, lekki i prawdziwy. O życiu, o miłości, o wrażliwości i o problemach. Zakochałam się w tej produkcji i dziwię się, że tak długo zwlekałam z jego obejrzeniem. Zawsze myślałam, że to będzie nudne i tandetne, a tu taka niespodzianka. No i zdecydowanie na plus obsada, a w szczególności Miles (Jack Black). Zauroczyła mnie jego postać, a to dziwne, bo jak widziałam plakat to myślałam 'Jude Law to fajny facet, ale Jack? W ogóle mi tu nie pasuje'. ;) Komedia romantyczna naprawdę warta obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
pietrusia

W końcu założyłem temat i nie ma tu uszczypliwych docinek :) Miles spoko ale ja jak na fana wszystkiego co Angielskie przystało najbardziej zachwycony jestem Kate Winslet i Judem :)

ocenił(a) film na 8
wetheurban

Jude jest cudowny sam w sobie i ja już wiedziałam to przed obejrzeniem Holiday ;] Jednak Black tak bardzo mnie zaskoczył, że nie mogłam odpuścić sobie zachwytów nad jego osobą. :)

ocenił(a) film na 9
pietrusia

Z jednym i z drugim się zgadzam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones