PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 284
oceny
7,2 10 1 202284
6,3 28
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

Czy da się go polcecić? Proszę mam plan go dziś obejrzeć i nie wiem czy czasem nie strace czasu :D Tak jak z to właśnie miłość.

ocenił(a) film na 9
psychofanka_piratow

Absolutnie nie jestem fanką komedii romantycznych, po prostu ich nie znoszę. Ten film jednak zdobył moje serce, polecam gorąco :))

magdachabra

Dziękuje. A o czym on tak dokładnie opowiada?

ocenił(a) film na 9
psychofanka_piratow

O nieszczęśliwej, a konkretnie nieodwzajemnionej i zdradzonej, miłości. Niby banalny pomysł na film, jednak ten jest nieco specyficzny, przynajmniej w moim mniemaniu. Nie zdradzę żadnych szczegółów, radzę obejrzeć. I nie gwarantuję, że każdemu przypadnie do gustu. Wiadomo, o gustach się nie dyskutuje :))

magdachabra

Dziękuje.

ocenił(a) film na 10
psychofanka_piratow

no jeżeli uważasz, że z 'Love Actually' straciłaś czas (?), to z tym też stracisz -.-

użytkownik usunięty
kiki222

w moim przypadku Love Actually - 10, Holiday - 7
Popieram koleżankę u góry.

kiki222

Obejrzałam holiday ostatnio na tvn. Bardzo Mi się podobał na ok. 7 :)
Gusty najwyraźniej są różne.

ocenił(a) film na 10
psychofanka_piratow

Najpiękniejszy film. A przynajmniej jeden z lepszych jakie w życiu oglądałam (tak, przyczynił się do tego Jude Law!).

ocenił(a) film na 3
psychofanka_piratow

Jak masz słonności do sadomasochizmu i emocjonalnej masturbacji to jak najbardziej. Ale jak masz po kolei w głowie to lepiej spożytkujesz czas myjąc okna, buty, nogi ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones