PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 284
oceny
7,2 10 1 202284
6,3 28
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

Holiday to jedna z najlepszych komedii romantycznych, jaki oglądałam. Szukam filmów o podobnym klimacie, czy na podobnym poziomie, jeśli znacie jakieś, to, błagam, piszcie. Ostatnio widziałam tyle idiotycznych filmów z tego gatunku, że aż mi się robi niedobrze.

ocenił(a) film na 10
lillith96

Zgadzam się!! To moja ulubiona komedia romantyczna. Widziałam już parę razy i na pewno jeszcze nie raz obejrzę :D Uwielbiam ten klimat.....
Pospisuję się pod prośbą ;)

ocenił(a) film na 7
espesa

http://www.filmweb.pl/Pod.Sloncem.Toskanii . Nie jest to może komendia romantyczna, ale film zdecydowanie wart obejrzenia. :)

ocenił(a) film na 10
monikar504

dziękuję bardzo że mi go przypomniałaś. Widziałam go ale dawno i chętnie sobie przypomnę. Rzeczywiście - również bardzo przyjemny i z tego zo pamiętam z polskim akcentem ;)
Pozdr :)

użytkownik usunięty
espesa

Też lubię ten film, jest inny niż inne komedie romantyczne, bardzo mi się podoba bez względu na negatywne opinie ;)

ocenił(a) film na 7
espesa

Widziałam ten film już 4 razy, ale jak trafi się okazja to z chęcią zobaczę go jeszcze raz i jeszcze raz.
Za każdym razem tak samo mi się podoba.

użytkownik usunięty
lillith96

Osobiście polecam perełki gatunku:"Masz wiadomość","Notting Hill","Czekolada","Pritty Woman"I moja ulubiona "Lepiej być nie może"
:-)

użytkownik usunięty

Kiedy Harry poznal Sally - w podobnym klimacie

użytkownik usunięty

To klasyka :-)

Ten też jest świetny http://www.filmweb.pl/To.Wlasnie.Milosc

użytkownik usunięty
black91berry

ten jest super,ale odbiega od klasycznej komedii romantycznej.Uwielbiam Emmę Thompson w tym filmie.
Nasze Listy do M w tym samym klimacie ;-)

użytkownik usunięty

ciekawa jestem czy lillith

ocenił(a) film na 6

Wszystkie wymienione oprócz Pretty woman już widziałam, szukam czegoś jeszcze, ale chyba limit dobrych komedii romantycznych został już przeze mnie wyczerpany :(

użytkownik usunięty
lillith96

A "Czułe słówka","Lepiej późnio niż później"

użytkownik usunięty
lillith96

tylko te dwie ostatnie o takich ,hmmm,dojrzałych ludziach ,jak ja np. :-) dlatego je bardzo lubie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones