PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 258
ocen
7,2 10 1 202258
6,3 28
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

Powiem jedno

ocenił(a) film na 4

Amanda miała rewelacyjnie urządzone mieszkanie - też tak bym chciała ;-) a sam film? sama nie wiem - nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia.

Vanilla34

No taki filmik, z faktycznie super przyjemnym domkiem, jak z baśni :D. Taka baśń dla dorosłych, bo niestety w życiu nie ma co liczyć na nawet 5% z takiego szczęścia :D. Ot ogłupiacz, a rzeczywistość skrzeczy.

ocenił(a) film na 9
Vanilla34

Oj chatę to ona miała full wypas,w takiej żyć nie umierać;D,a film cały rewelacyjny,super widoki dla oka;).Ja go oceniam spokojnie 9/10 i polecam;)

ocenił(a) film na 7
Vanilla34

dobry film na zimowe wieczory z kocykiem i ciepłym kakałkiem :) ubolewam, że nie mogłam go w spokoju obejrzeć, bo co chwilę ktoś gadał i kręcił się po pokoju, ale kto wie, może skuszę się na obejrzenie go w wersji z napisami.. na pewno zrobi większe wrażenie, niż z lektorem :)

ocenił(a) film na 4
agula_131

u mnie też ciągle ktoś mi przeszkadzał (i za pierwszym razem i teraz kiedy go oglądałam). Może dlatego nie czuję zachwytów. Będę go miała niebawem na płycie - obejrzę - może docenię :-)

Vanilla34

Osobiście mieszkanie mi nie przypadło do gustu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones