PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780796}

Holmes i Watson

Holmes & Watson
4,5 6 846
ocen
4,5 10 1 6846
Holmes i Watson
powrót do forum filmu Holmes i Watson

Dla mnie świetny

ocenił(a) film na 9

Zaczynając oglądać myślałem, że to kolejny film akcji, przygody, a nie parodia Sherlocka. Lubię idiotyczny i kuriozalny humor rodem z "Strasznych Filmów" czy "Nagiej Broni", dlatego mi tam do gustu przypadł.

ocenił(a) film na 9
chomik4

Mam podobnie!!! Ocena bardzo mocno zaniżona... Choć ten typ humoru chyba jednak nie jest dla każdego...

ocenił(a) film na 1
chomik4

Uwielbiam parodie. Monty Pythona, trio ZAZ (Czy Leci z nami Pilot, Naga Bron, itp), Scary Movies i inne najglupsze filmy swiata. Ale jest w nich jedna zasada - ze, nie przekraczaja pewnych zasad. A to gowno je przekracza. I tak jak glowni "bohaterowie" puszczaja pawia do kubla, tak samo ja puszczam pawia na film, za ktory powinni sie wstydzic do konca zycia. 1/10

ocenił(a) film na 5
mrocznapszczola666

Za to jak w Monty Pythonie grubas (Terry Jones) puszcza pawia w restauracji nie tylko do kubła, ale dosłownie wszędzie, to to już nie przekracza pewnych zasad ("Sens życia wg Monty Pythona")? No sorki, ale tam to już na maksa pojechali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones