PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780796}

Holmes i Watson

Holmes & Watson
4,5 6 846
ocen
4,5 10 1 6846
Holmes i Watson
powrót do forum filmu Holmes i Watson

zastanawiam sie po co ludzie ktorzy nie maja poczucia humoru ogadaja takie filmy i pozniej zanizaja ocene takich swietnych komedii? jesli ktos jest fanem braci przyrodnich i ferrela to musi zobaczyc. film jest mega smieszny. sherlock z downleyem moze sie schowac. polecam !

ocenił(a) film na 2
pjlad

taką samą rewelację masz przy rozwolnieniu!!!!!!!!!!!!!!!

klcw57

Jak ktoś ma Smoleńsk w ulubionych to ja już nie mam pytań.film jest typowym fajnym odmożdzaczem w przeciwieństwie do Smoleńska który jest totalnym gniotem.

klcw57

Serio? Te wykrzykniki miały dodać dramatyzmu czy o co chodzi? Proponuję wyciągnąć na moment kij z odbytu, bo chyba zbliża się niebezpiecznie do migdałków. Film nie jest wysokich lotów. To komedia okraszona nieco żenującym poczuciem humoru, obleśnymi i głupimi żartami, ale właśnie tego oczekiwałam po ich duecie. Jak chcę obejrzeć coś ambitnego to włączam sobie np. Amadeusza, jak chcę sensację, to odpalam Szklaną pułapkę, a jak chcę się pośmiać i odmóżdżyć, to włączam sobie ich duet albo komedie z Carrey'em. Rozumiem, że każdy łaknie teraz wyłącznie ambitnego kina z doskonałą muzyką i otwartym zakończeniem, aby móc zabłysnąć przed znajomymi swoją kreatywnością i erudycją, ale na Boga, to jest duet Farell&Reilly :D

ocenił(a) film na 6
pjlad

Całkiem niezły. Dowcip raczej koszarowy ale wiedziałem w co się pakuje. Znaczna część ludzi oceniajacych wyraźnie nie widziało.

ocenił(a) film na 6
wujaniek

Zgadzam sie.Po ocenach i komentarzach sądziłem,że wyłącze film po jakimś czasie a tu dotrwałem do końca i nie żałuję że obejrzałem.Fajny odmóżdżacz typowy dla tej stajni.

ocenił(a) film na 3
pjlad

Jak się ktoś uprze to i przy wypadku samochodowym może się zaśmiać. Problemem nie jest to, że humor niskich lotów, tylko że nie śmieszy. Chyba że, bardzo chcesz się ubawić.

pjlad

Krytycy od siedmiu boleści :) Gówno się znają na kinie, ale muszą gdzieś się wypróżnić :)

pjlad

własnie poleci na polsacie kapke po 22 i nigdy nie widziałem , a zdążyłem zauwazyc ze komedia plus tych dwóch aktorów razem to pomyslalem ze kurde musi byc dobre ,potem zerkłem na ocene , na komentarze czy ktos da wysoką note i widze ze jednak , więc napewno obejrze hehe

pjlad

Wytrzymać nawet 5 minut to wyzwanie. Trudno o bardziej żenujący humor...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones